Catz’n Dogz debiutują w Diynamic Music z nową EP-ką

News Muzyka Galeria
b

Ayu – tak nazywa się minialbum polskiego duetu Catz'n Dogz. Wydawnictwem tym Grzegorz Demiańczuk oraz Wojciech Tarańczuk zadebiutują 20 marca w cieszącej się popularnością niemieckiej wytwórni, Diynamic Music.

Catz’n Dogz – made in Poland

Jeden z najważniejszych produktów eksportowych naszej rodzimej muzyki elektronicznej i klubowej, Catz’n Dogz szykuje nowy materiał dla słuchaczy.

Zawierająca w sobie dwa utwory Ayu jest, zgodnie z oczekiwaniami, dzikim i nieposkromionym wydawnictwem – zapowiada na swoim fanapge’u niemiecki label, Diynamic Music.

Catz’n Dogz – Ayu – Diynamic Music

Na trackliście minialbumu znajdziemy dwa utwory zatytułowane Ayu i Sunset.

EP-ki można odsłuchać tutaj i zamawiać w pre-orderze pod tym adresem.

Catz’n Dogz – odwołane imprezy

Przypomnijmy, że Catz‘n Dogz to drugi, po 3 Channels, bardziej house’owy projekt dwójki szczecińskich didżejów i producentów – Grzegorza Demiańczuka (aka Greg) oraz Wojciecha Tarańczuka (aka Voitek). Dwójka ta występowała już wspólnie praktycznie w każdym zakątku świata.

W najbliższych tygodniach Catz‘n Dogz mieli rozkręcać imprezy m.in. w Stanach Zjednoczonych i Londynie, jednak niepewna sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, postawiła eventy pod znakiem zapytania.

Pandemia, która pojawiła się głównie w Europie, Azji i Ameryce Północnej, bardzo mocno daje się we znaki branży muzycznej. Kolejne koncerty, występy i festiwale są przesuwane na późniejsze terminy, kiedy uda się już władzom opanować sytuację i zapewnić uczestnikom wydarzeń kulturalnych bezpieczeństwo zdrowotne.

Ostatni album polskiego duetu nosi nazwę Friendship i został wydany w ubiegłym roku w wytwórni Pets Recordings.

Catz’n Dogz – Freeki Mutha Fucker

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →