Nadchodzi MUNOnoc w Bydgoszczy

Eventpromo
MUNOnoc

Stało się. Rozkręcamy imprezę w Bydgoszczy. I to nie byle jaką! Reprezentacja naszej redakcji rozbuja house'owymi rytmami bydgoski klub To2. Szykujcie się na MUNOnoc!

MUNOnoc, czyli czas na house

Zapewne długo wyczekiwaliście kolejnego ogłoszenia o imprezie, na której będziecie mogli usłyszeć członków naszej redakcji. No i stało się. Wykrakaliście. Już w ten weekend redakcja Muno zawita do Bydgoszczy.

Barmani ich nienawidzą, parkiet kocha, a akustycy prewencyjnie zaopatrzyli się w zestaw zapasowych faderów. Pierwszą imprezę z nowego cyklu Czas na house rozkręci duet Juniore & Conradq. Tych Panów polskiej widowni przedstawiać nie trzeba. Jak sami skromnie o sobie mówią „O house to my wiemy wszystko”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Conradq & Juniore – Audioriver Festival 2015 Main Stage Opening Set

Grali właściwie we wszystkich znaczących klubach w Polsce. Legendy głoszą, że kilka razy wystąpili na Audioriver, mieli swoje epizody w berlińskim Tresorze, no i ktoś podobno wpuścił ich za konsoletę również poza Europą – w Meksyku. Zapytani o muzyków, z którymi dzielili decki odpowiadają – „Był taki koleś – Nicolas Jaar, i przed takim duetem graliśmy, Pan-Pot się nazywają”. A, no i swego czasu afte… grali na imprezie z Solomunem.

Big Boat Party #5: Juniore & Conradq

Nad całością imprezy pieczę sprawować będzie rezydent – DJ Keta. Panu Radosławowi życzymy powodzenia, cierpliwości i wysyłamy najszczersze wyrazy współczucia. Ależ to będzie!

MUNOnoc – informacje

MUNOnoc odbędzie się 15 lutego w bydgoskim klubie To2. Start – godzina 22:00. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na najbardziej intensywną noc w Polsce! Tego wieczoru na parkiecie rządzić będzie house!

MUNOnocPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →