Smolna

Smolna

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
Smolna 38
Adres www:
http://www.smolna38.com/

Opis klubu Smolna

Klub w samym centrum Warszawy, usytuowany w pięknej, przedwojennej kamienicy przy ul. Smolnej 38. Budynek powstał w 1903 roku pod okiem wielkiego architekta Bronisława Brochwicz – Rogóyskiego na zlecenie rodu Branickich. Podczas II Wojny Światowej kamienica została znacznie uszkodzona. Po wojnie jej górne piętra zostały odbudowane, a podziemia po dziś dzień noszą ślady historii Powstania Warszawskiego.

Przestrzeń kompleksu Smolna to ponad 1300 m2, które obejmują dwa dancefloory, chillout room, trzy działające bary oraz patio, zaadaptowane jako trzecia scena pod gołym niebem. W weekendy klub wypełniają brzmienia ambitnej muzyki elektronicznej – m.in. house, tech house, deep house i techno, a także muzyka alternatywna i eksperymentalna.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Co tydzień w klubie występują czołowe postaci zagranicznej i polskiej sceny klubowej. Wydarzenia odbywają się dzięki współpracy ze znanymi na scenie promotorami, wytwórniami i kolektywami.

Od maja 2017 w klubie Smolna funkcjonuje nowa scena: Patio. Znajdujące się na świeżym powietrzu, Patio to ogród w samym centrum miasta, która przenosi słuchaczy w zupełnie nową rzeczywistość.

W klubie obowiązują zasady: no photo policy, no pre-sale oraz doorman.


Wydarzenia @ Smolna

Smolna Warszawa

Smolna: Booka Shade live

Sb, 09 marca 2024
godz: 23:00

Smolna Warszawa

Smolna: Guy J

Pt, 15 marca 2024
godz: 23:00

Smolna Warszawa

Smolna: Mall Grab

Sb, 16 marca 2024
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →