Catz’n Dogz debiutują w legendarnym Defected

News
catz'n dogz

Duet Catz'n Dogz 13 września wypuści nowy singiel, który zostanie wydany przez kultową londyńską wytwórnię Defected.

Wytwórnia Defected

Założony w 1999 roku londyński label Defected jest bez wątpienia jedną z najbardziej inspirujących i wpływowych wytwórni – a właściwie kombinatów muzycznych – na świecie. DFTD to bowiem nie tylko płyty, streaming, audycje radiowe, ale i festiwale oraz imprezy.

Człowiek-legenda globalnej kultury house – Simon Dunmore postawił sobie kiedyś za cel stworzenie wytwórni płytowej, która będzie dużym graczem na muzycznym rynku, nie tylko w Wielkiej Brytanii i to mu się zdecydowanie udało.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mało który label może pochwalić się tak wieloma klasykami wydanymi na singlach, które ukształtowały historię muzyki house na świecie – od Finally Kings Of Tomorrow po Cola Camelphat & Elderbrook! Do tego popularne serie składanek i festiwale, np. w Londynie czy na Chorwacji.

Catz’n Dogz w Defected

Do wydawnictw DFTD dołącza polski duet Catz ‘n Dogz! Po release’ach w Dirtybird czy oczywiście PETS Recordings, Wojtek i Grzegorz 13 września opublikują singla Force.

Utwór będzie energetycznym house’owym bangerem z korzeniami w latach 90. ( pamiętacie klasyk Sister Bliss feat. Colette Cantgetaman Cantgetajob (Life’s A Bitch?) , ale ma się też znakomicie miksować z utworem Catz ‘N Dogz The Choice ( Miss Bounty Vocal).

Catz x DFTD = House music all life long!

Catz’n Dogz na 15. urodzinach Muno.pl

11 października Catz’n Dogz, czyli laureaci Munoludów 2018, zagrają podczas imprezy 15 lat Muno.pl w poznańskiej Tamie. Oprócz nich wystąpią również: Conradq & Juniore, Joana i Gigi.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →