Carbon Based Lifeforms zagrają w Polsce

Fot. facebook.com/carbonbasedlifeforms/
Eventpromo News

Johannes Hedberg i Daniel Segerstad, czołowi reprezentanci skandynawskiej elektroniki, zapowiedzieli koncert w Polsce. Każdy występ Carbon Based Lifeforms to ogromna uczta dla miłośników nieograniczonej gatunkowo muzyki oraz wrażeń wizualnych. Okazja by doświadczyć ich osobiście nadarzy się 10 listopada w Krakowie.

Grają od blisko trzech dekad i tak długo rozwijają własne brzmienie zachwycając kolejne rzesze odbiorców. Carbon Based Lifeforms, projekt założony przez szwedzki duet Johannes Hedberg i Daniel Segerstad, wymyka się klasycznym ramom gatunkowym i być może właśnie na tym polega fenomen zespołu.

Carbon Based Lifeforms – Fot. facebook.com/carbonbasedlifeforms/

Carbon Based Lifeforms. Szwedzka szkoła

Począwszy od połowy lat 90. aż do dziś grupa ekspolorowała rozmaite dziedziny muzyki elektronicznej wydobywając z nich coś absolutnie unikatowego i nowego. Ciągła chęć rozwoju, eksperymentowania i odkrywania tego, co nieznane, sprawiła, że Carbon Based Lifeforms stali się zespołem, który jest dziś doceniany zarówno przez wytrawnych klubowiczów, jak i melomanów-koneserów, delektujących się ich twórczością w zaciszu własnego domu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Carbon Based Lifeforms – Seeker

Od ambientu i downtempo aż po acid i techno – stylistyczna rozpiętość dorobku Carbon Based Lifeforms wystarczyłaby na kilka zespołów, lecz jedynymi osobami, z którymi Szwedzi chcą dzielić się swoją muzyką są ich liczni fani. W ich twórczości spokój miesza się z napięciem, a kompozytorska psychodela z producencką finezją. Hedberg i Segerstad lubią zaskakiwać samych siebie i dekonstruować muzykę elektroniczną, by następnie złożyć z niej na nowo coś autorskiego, co trudno pomylić z dziełem jakichkolwiek innych artystów.

Carbon Based Lifeforms – Live Set at Tillsammans

Ich występy na żywo to audiowizualne widowiska, które pobudzają zmysły i hipnotyzują ciała. Z jednej strony Carbon Based Lifeforms nie stronią od tanecznych brzmień, z drugiej potrafią wprowadzić odbiorców w pełen refleksji trans. Aby się o tym przekonać, warto wybrać się na najbliższy koncert duetu w Polsce. Szwedzi zagrają 10 listopada, a miejscem ich występu będzie krakowski Hype Park przy ulicy Kamiennej 12.

Carbon Based Lifeforms w Polsce – bilety

Bilety na to wydarzenie znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pospieszcie się – pierwsza pula już została wyprzedana.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →