RYSY prezentują nowy singiel

Fot. Materiały prasowe
News
RYSY z kolejnym singlem

Utwór KILO to kolejna zapowiedź nowego albumu od duetu RYSY. Posłuchajcie utworu i zobaczcie towarzyszący mu klip.

RYSY z kolejnym singlem

W oczekiwaniu na nowy album duetu RYSY o tytule 4GET, który ukazać ma się w czerwcu tego roku, możemy przesłuchać kolejnego singla promującego nadchodzące wydawnictwo. Utwór KILO jest już dostępny w serwisach streamingowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Klip do tego utworu nakręcił Filip Załuska, czyli autor legendarnego już klipu do RYSY – THE FIB… oraz tego drugiego klipu dla amerykańskiego rapera RUSSLOISING CONTROL. Podobnie jak poprzedni singiel ANIMA, tak i KILO należy do najbardziej progresywnych momentów nadchodzącego drugiego albumu duetu RYSY. Wojtek Urbański i Łukasz Stachurko po raz kolejny udowadniają, że obok nośnych piosenek z wokalistami (Miejsca i 88) potrafią również stworzyć instrumentalny utwór, który najlepiej sprawdzi się w dusznej piwnicy podczas imprezy techno.

RYSY – Kilo

KILO to już piąty singiel zapowiadający drugi studyjny album RYSY. Pierwszy oficjalny krążek duetu ukazał się w 2015 roku i nosił nazwę Traveler. To właśnie wtedy RYSY zostały okrzyknięte jednym z ciekawszych zjawisk ostatnich lat na naszej rodzimej scenie.

Dyspensa Records rozkręca działalność

4GET  zostanie wydany w Dyspensa Records, labelu, który należy do Wojtka Urbańskiego i Krzysztofa GonciarzaUrbański zdradził nam, że wraz z Krzysztofem cały czas rozgląda się za artystami, których chciałby wydać. Dyspensa Records szykuje się zaś powoli do kilku premier.

Na ten moment skupiamy się na produkcji płyty RYSY. Chcemy przejść możliwie bezbłędnie przez cały ten wydawniczy proces i wtedy dopiero ogłosimy kolejnych artystów. Płytę RYSY możecie zamówić na stronie dyspensa.store tam też trafią wszystkie kolejne nasze wydawnictwa – wyjaśnia Wojtek Urbański.

Czy Rysy znów trafią na szczyt?

Duet RYSY, tworzony przez Wojtka Urbańskiego (Urbanski) i Łukasza Stachurko, prezentuje wszystko to, co najlepsze w naszej rodzimej klubowej elektronice, jednocześnie idąc o krok dalej pod względem przestrzenności, głębi i emocjonalnego przekazu zawartego w muzyce. Czy albumem 4GET potwierdzą swoją klasę? O tym przekonamy się już w czerwcu.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →