Urbanski, współtwórca duetu RYSY, z solową płytą – POSŁUCHAJ

News

Słuchamy w całości albumu "Selected Works", na którym znalazł się najciekawszy materiał wyprodukowany przez Wojtka Urbańskiego w ciągu ostatnich 6 lat.

W piątek ukazała się solowa płyta Wojtka Urbańskiego, współtwórcy projektu RYSY. Na wydawnictwie zatytułowanym „Selected Works” znalazło się 7 utworów – 6 autorskich oraz remiks numeru „Wracam” grupy Sorry Boys.
Materiał zebrany na „Selected Works” powstawał w tak zwanym międzyczasie. To utwory nagrywane w ramach odpoczynku od tworzenia muzyki dla telewizji, teatru, a w kontekście ostatnich dwóch lat, w ramach odskoczni od projektu Rysy, który był dla mnie bardzo angażujący. Okazuje się jednak, że muzyka tworzona bez konkretnego celu, często do przysłowiowej szuflady, jest tak naprawdę czymś najbardziej szczerym i osobistym. Układając tracklistę „Selected Works”, wybrałem swoje najbardziej dopracowane brzmieniowo i przestrzennie produkcje z lat 2011-2017 – mówi Urbański.
Album jest dostępny na YouTube, Spotify, iTunes, Tidal, Bandcamp oraz Beatport. Edycja limitowana na CD (100 sztuk) rozeszła się w mgnieniu oka.
Urbanski – Selected Works [U Know Me Records]
Data wydania: 28.07.2017
Tracklista:
1. Hello
2. Widmo
3. Ćmy
4. Orle
5. Drive me home
6. Sorry Boys – Wracam (Urbanski Remix)
7. VOID

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →