Selekcja: MELANIA.

News

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu industrialne propozycje od Melanii.

Czego właśnie słuchasz?
Głównie słucham teraz czegoś dla poskromienia stresu i wprowadzenia w stan harmonii, do tego idealny jest dla mnie minimal synth, jak np. najnowszy album od EYE Mécanique Calypso wydany na Waveing Hands.
A kiedy potrzebuję dawki porządnej energii i przywrócenia uśmiechu na twarzy, grzebię w latach 90. i sięgam po taki rarytas 😀
Tłukę też ostatnio ciągle (w domu jak i na parkiecie), epkę Fluctus od Supersimmetrii z przepięknym remixem od Scarlit Port, wydane na Monolith Records.
Gdzie grasz w ten weekend?
W piątek gram w Projekt Lab w Poznaniu! Na naszej pierwszej imprezie industiralno-wavowej ‚ VERZERRUNG. Głównym gościem jest Codex Empire. Mam przyjemność zagrać z nim już po raz drugi w tym miesiącu, 4 maja świętowaliśmy wydanie mojej debiutanckiej epki (wraz z jego remixem) na aufnahme + wiedergabe. A w sobotę cieszę się na mój pierwszy występ w Arena Club w Berlinie razem z reprezentacją z T/W/B records na imprezie Disgust. Ich wydania dość licznie zasilają moją kolekcję, więc cieszę się na spotkanie na żywo!
5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?
Ciężko mi jest takowe wskazać, przed każdym występem porządnie odświeżam swoją selekcję, bo bardzo szybko się nudzę i co chwilę odkrywam tyle wspanialej muzyki i zawsze ubolewam, że nie mogę zagrać wszystkiego! ;D Niemniej jednak, chyba najczęściej i najdłużej jestem lojalna wobec::


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →