Gooral i Raidho na składance Bar 25 Music

News
sounds of sirin

Już w ten piątek premiera nowej składanki downtempo & spiritual, która ukaże się nakładem niemieckiej stajni Bar 25. Wśród zaproszonych artystów są nasi rodacy!

Bar 25 Music, Sounds Of Sirin Vol. 6

Bar 25 Music, wytwórnia muzyczna czerpiąca swoja nazwę z legendarnego berlińskiego lokalu, to jeden czołowych i najbardziej docenionych labeli na świecie. Założona w 2006 roku przez Danny’ego Fabera oficyna przez lata działalności wyrobiła sobie renomę promującej ambitną i nieoczywistą muzykę. W jej portfolio znajdziecie wielu wielkich naszych dni jak chociażby Acid Pauli, Peter Schumann czy Sven Dohse.

W Polsce moda na wolniejsze rytmy – downtempo, keta pop czy slow house można powiedzieć, że dopiero się rozpoczyna. Scena tych gatunków nabiera rozmachu, a na horyzoncie pojawiają się nowi producenci.  Za zachodnią granicą sytuacja ma się o wiele lepiej, o czym dobitnie świadczą takie składanki jak Sounds of Sirin, wydawana przez wspomniany już label.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bar 25 music present sound of sirin vol 5

Polacy na Sounds Of Sirin Vol. 6

Już w ten piątek ukaże się kolejna, szósta, odsłona składanki. Tym razem nie zabraknie na niej polskich wykonawców. Do współpracy zostali zaproszeni dwaj doskonali producenci znad Wisły. Mowa o Gooralu i jego kawałku Krywaniu z płyty Ethno Elektro2 oraz Raidho i jego numerze Heath w remiksie Deruna. Polacy na Sounds Of Sirin Vol. 6 zaprezentują się obok takich nazwisk jak Nu, czy Lee Jones.

GOORAL feat. PSIO CREW I STANISŁAW LESZCZYŃSKI – KrywaniuPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →