Ekstraliga techno wraca do twierdzy Modlin – oto pierwsze nazwiska Instytut Festival 2023

Fot. Nonstop.audio
Festiwale Zapowiedzi
instytut

Ekipa Instytut przychodzi z przedwczesnym prezentem świątecznym i ogłasza cząstkowy program przyszłorocznej edycji festiwalu. W składzie techno pewniaki, a także kilka rarytasów. Sprawdź szczegóły!

Instytut Festival 2023 – pierwsze nazwiska

Instytut Festival to unikalne święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej – po raz kolejny wydarzenie odbędzie się na terenach Twierdzy Modlin. Line-up imprezy ponownie jest jednym z najlepszych w kraju, jeśli chodzi o techno – wystąpi ścisła czołówka gatunku zza granicy oraz najbardziej znani artyści z Polski.

Instytut Festival jest unikalnym festiwalem muzycznym. Chcemy stworzyć wyjątkowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń. Przy organizacji wydarzeń zawsze stawialiśmy na energię, jaką niesie ze sobą nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas festiwalu zamierzamy przełożyć te wartości na skalę światową!

– mówią organizatorzy.

Ekstraliga techno wraca do twierdzy Modlin - oto pierwsze nazwiska Insytut Festival 2023
fot. by Nonstop.audio

Instytut właśnie ogłasza pierwszą rundę artystów swojego festiwalu, w tym niesamowite live acty: Arnaud Rebotini, Gooral i LASY oraz kilku Waszych ulubieńców, na których głosowaliście: Antigone, Narciss, SHDW & Obscure Shape i Truant, a wisienką na torcie są Keith Carnal i Stanislav Tolkachev. Organizatorzy zapowiadają kolejne ogłoszenia już niebawem!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Antigone – HATE Podcast 225

Koniecznie sprawdź naszą relację: Instytut Festival 2022 – relacja Muno.pl

Instytut Festival 2023 – gdzie kupimy bilety?

Warto pospieszyć się z zakupem biletów na przyszłoroczną edycję Instytut Festival. W obecnej chwili 90% wejściówek z pierwszej, najtańszej puli rozeszło się w błyskawicznym tempie. Ostatnie early bird w cenie 199 zł zakupicie za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Kwestia dni, kiedy w sprzedaży ukaże się kolejna pula – tym razem w kwocie 269 zł.

Instytut Festival 2019 – official aftermovie

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →