Selekcja: Discox

News

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu numery od Discoxa.

Czego właśnie słuchasz?

Ostatnimi czasy, nie wiem czy to przypadkiem nie przez jesienną aurę sięgam do bardzo starych pozycji, na których się wychowałem. Niewątpliwie najczęściej katuję bez opamiętania przepiękny album „Zen” Dj Krush’a.
Niewiele mniej odsłuchań ostatnio ma również fantastyczna seria Jazzmatazz i moja ulubiona 3 część opowiadań od połówki Gang Starr – Guru.
I jeśli już jesteśmy przy chłopakach z Bostonu to sąsiedzi czasami również słyszą i te tłuste stare bity 😀
Wracając jednak do bardziej aktualnych fascynacji muzycznych od kilku dni moje noce przejął Sainte Vie i jego turbo live na festiwalowym stage’u Burning Man – Mayan Warrior. Tak jak w ubiegłym roku byłem psychofanem doskonałego live od rampue z zakończenia sezonu w WooMoon na Ibizie, tak obecnie zapowiada się iż padło na biednego Sainte Vie J  Fenomenalnie budowana atmosfera od początku do końca i klimat, który jest bliski memu wnętrzu, dla mnie turbo sztos!
Z bardziej aktualnych, klubowych rzeczy które mi ostatnio wpadły w ręce na playliście odsłuchowej mam

Gdzie grasz w ten weekend?

Piątek to impreza w moim muzycznym domku czyli klubie Prozak 2.0, gdzie zaprosiliśmy na ten wieczór artystę moim zdaniem kompletnego, fantastycznie budującego swoje sety pełne emocji, dla którego rok 2017 okazał się bardzo płodny w parkietowe sztosy co odbiło się zapewne zaproszeniem do nagrania jego pierwszego Essentiala dla BBC Radio 1. Tego wieczoru razem z Meg zaopiekujemy się Patrykiem, a moja miłość od 1 nutki związana z nim trwa od dobrych 9 lat kiedy to kluby wypełniały dźwięki kultowego już „Javelin”.
W sobotę natomiast odwiedzam (również z Meg) naszych przyjaciół w klubie Smolna, gdzie w formule b2b otwieramy imprezę, na którą zaproszony został artysta chyba najlepiej znany w naszym kraju w ciągu ostatnich 4 lat, głównie za sprawą festiwalu Audioriver i magicznego trzeciego dnia Sun/Day. O kim mówię? Oczywiście o Damianie Lazarusie. J Będzie to zarazem launch party najnowszej kompilacji „Spirits” wydanej w Crosstown Rebels. Poza szamanem zagra również jego kolorowy gang: Audiojack, dubspeeka, Magit Cacoon, Siopis jak i nasi serdeczni przyjaciele Angelo Mike, Leon i Glasse.
Track, który najbardziej kojarzy mi się z Panem Damianem J to niewątpliwie Vermillion w remixie &Me.

5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

Specjalne miejsce u mnie zajmuje Underworld, dlatego od zawsze mam czy to w formie wosku czy cyfrowej między innymi te dwa numery.:
Aktualnie już od dłuższego czasu w moich setach można usłyszeć dużo Afryki i orientu oraz czegoś co nazywam cosmic disco J jest też sporo melodyjnej elektroniki z gatunku deep techno i progressive. Poniżej kilka randomowych tracków.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →