TOP 7 imprez klubowych jesieni 2019 – musisz tam być!

News Muzyka
Party people

Wieczory coraz dłuższe, nie chce się wyściubiać nosa spod kołdry, letnie badejki i RayBan'y zamieniliśmy na koc i gorące kakao. Nie ma jednak tego złego, bo choć jesień nam gruchnęła przez grzejnik, jak to zgrabnie ujął Łona, to właśnie zaczyna się sezon klubowy! Sprawdźcie nasze TOP 7 tej jesieni.

Wprawdzie uwielbiany chyba przez wszystkich okres ciepła i openerowych festiwali dobiegł końca, ale na klubowej mapie Polski mamy wiele mocnych punktów, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, by otrzeć łzę tęsknoty za latem, spływającą po policzku.

Jesień 2019 – TOP 7 imprez klubowych wg Muno.pl

Przygotowaliśmy dla Was kilka imprez, które z pewnością warto uwzględnić w swoim terminarzu, zapisać na kartce, w telefonie czy na ręce. Obojętne gdzie, ale koniecznie powinniście tam być. Łapcie klubowe, chronologiczne MUST SEE tej jesieni. Lecimy!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

1. 5.10 | Kollektiv Turmstrasse | Prozak 2.0

Energetyczny i nieobliczalny duet, który w muzyce elektronicznej robi już od ponad 20 lat!

Christian i Nico, którzy tworzą Kollektiv Turmstrasse, są niezwykle precyzyjni i jednocześnie nieprzewidywalni. Z jednej strony chłodne, techniczne brzmienia, a z drugiej piękne wokale i funkowe wtręty. Jeśli nie słyszeliście ich na żywo, musicie to nadrobić!

Bilety: kup na Biletomat.pl

2. 11.10| Neuroshock with Gydra | Sfinks700

Nie wiesz jak spożytkować nadmiar energii? Tu będziesz miał ku temu znakomitą okazję. Rosyjski duet d’n’b to prawdziwa fala uderzeniowa nieposkromionej, neurofunkowej energii.

Nominowany w konkursie Drum & Bass Awards 2017 i wspierany przez największe nazwiska sceny drum’n’bass na świecie, rosyjski duet Gydra pędzi do przodu i jest uznawany za jeden z najlepszych i najbardziej ekscytujących projektów rosyjskiej sceny drumowej. Weźcie dobre buty i wpadajcie do Sfinks700!

Bilety: kup na Biletomat.pl

3. 19.10 | Weiss Video Orchestra | Tama

Szymon Weiss i jego bezkompromisowe i nowatorskie podejście do techno oraz muzyki w ogóle, jest w światku muzycznym znane od dawna.

Tegoroczny występ Weissa w Filharmonii Szczecińskiej pozwolił poznać szerszej widowni jego wytrawne umiejętności kompozytorskie. Dość powiedzieć, że jego festiwalowy live act na głównej scenie Intro 2019 obok Booka Shade, Acid Arab, Max Cooper, Giorgia Anguli uznano za najlepszy występ tego wydarzenia. Kiedy Weiss szykuje swój nowy projekt, jedno jest pewne – spodziewajcie się niespodziewanego.

Bilety: kup na Biletomat.pl

4. 25.10 | Boris Brejcha| Hala Stulecia

Joker is back! Tak jest, Boris Brejcha po doskonale przyjętych występach w naszym kraju, na tyle polubił polską publiczność, że podczas trasy koncertowej WORLD TOUR 2019 zawita do Wrocławia.

Bilety na imprezę już od dawna są niestety wyprzedane, jednak dzień później będzie można go zobaczyć po sąsiedzku, w Berlinie. Występ na Berlińskim Velodromie będzie o tyle ciekawy, że wraz z Borissem swój materiał zaprezentują artyści z jego wytwórni FCKNG SERIOUS. Będzie się działooo!

5. 26.10 | Âme • Sebastian Mullaert • Vril | Tama

Circle Of Live to projekt stworzony przez Sebastiana Muallert, który zaprosił do współpracy znakomitych artystów muzyki elektronicznej, by stworzyć nadzwyczajny spektakl, który pozwala zarówno artystom, jak i publiczności doświadczać muzyki na nowo, odkrywając granice improwizacji.

Począwszy od lipca 2018, kiedy miejsce miała premiera widowiska, Circle Of Live zbiera znakomite recenzje na całym świecie. Doskonałe artystyczne przeżycia gwarantowane. My już nie możemy się doczekać!

Bilety: kup na Biletomat.pl

6. 08.11 | London Elektricity / 5h set | Sfinks700

Tony Colman znany szerzej publiczności jako London Elektricity już w listopadzie ponownie zawita do naszego kraju z promocją swojego nowego wydawnictwa.

Legenda sceny d’n’b i głowa znakomitej wytwórni Hospital Records odwiedzi Polskę i zagra tylko jeden, ale za to aż 5-godzinny set promujący jego nową płytę. Jak sam twierdzi, na krążku znajdą się same perełki, zapowiada się więc niezwykła, kilkugodzinna muzyczna podróż.

Bilety: kup na Biletomat.pl

7. 9.11 | 999999999 live | Klub Ciało

Jeśli wskazać najbardziej gorące nazwiska sceny acid techno, to z pewnością wysokie miejsce na tej liście zajmą włosi z 999999999 i bynajmniej nie przez swoją nietuzinkową ksywę, ale porywające live’y, które nie pozwalają pozostać obojętnym. Albo ich ubóstwiasz, albo nie dasz rady dotrzymać im szalonego tempa.

Choć 999999999 na scenie są dopiero od trzech lat, zdążyli już odwiedzić mnóstwo klubów i istotnych festiwali w całej Europie. Będzie szybko, surowo i turbo-energetycznie. Oni nie biorą jeńców.

Jesień 2019 w polskich klubach

Długo można by wymieniać, bo takie nazwiska jak Chris Liebing, Gerd Janson, Oliver Koletzki, Mall Grab, Purple Disco Machine, Robag Wruhme czy Damian Lazarus już zostały ogłoszone, a włodarze klubów z pewnością nie powiedzieli ostatniego słowa. Narzuciłem sam sobie limit siedmiu różnorodnych imprez, ponieważ inaczej ten artykuł nie miałby końca.

15 urodziny Muno.pl

Pamiętajcie, żeby koniecznie wbić do nas zbić piątkę na 15-Urodziny MUNO w Waszych miastach:

28 września, Wrocław, Ciało

5 października, Toruń, NRD

11 października, Poznań, Tama (bilety kupicie tutaj)

25 października, Sopot, Sfinks700

Imprezowo udanej jesieni, sobie i Wam! Bądźcie czujni i widzimy się na parkietach.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →