Gydra wystąpi w sopockim Sfinks700. Bilety

Eventpromo

Nadchodzi prawdziwa gratka dla fanów neurofunku. Breaky Vibes zaprosiło na swoją imprezę duet Gydra.

Gydra w Polsce

Ekipa Breaky Vibes zaprasza na mocne neurofunkowe uderzenie tej jesieni. Na ich imprezie Neuroshock 11 października wystąpi legendarny rosyjski duet Gydra. Artyści słyną z futurystycznego brzmienia, jak i elementów basowych znanych już dekadę temu. Ich sztosy możecie znaleźć w katalogach takich wytwórni jak Total Advance Music, Bad Taste Recordings, Trendkill Records czy Neuropunk Records.

neuroshock

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na scenie wspomoże ich CHERW, prowadzący czeską agencję Empire Recordings. Należą do niej tacy artyści jak m.in. Volatile Cycle czy NickBee, bohaterowie poprzednich imprez Breaky Vibes. Boczna scena Sfinks700 tej nocy będzie małym laboratorium, w którym przeprowadzane będą eksperymenty na najróżniejszych odmianach muzyki basowej, od futurystycznych, po złamane na pół half tempo, na najgłębszych jej zakamarkach kończąc – o ten repertuar zadba ANKOU.

Neuroshock with Gydra, 11 października, Sfinks700

MAIN STAGE [Neurofunk Stage]

GYDRA [Eatbrain / Neuropunks / Rosja]
CHERW [Empire Recordings / Czechy]
TBA

FOUNTAIN [Future Stage]

ANKOU [Sound Museum / Dąbrowa Górnicza]
TBA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →