Circle of Live – czy to będzie impreza sezonu w Tamie?

Eventpromo

Trzech niesamowitych muzyków, improwizacje na żywo, masa sprzętu... projekt "Circle of Live" już tej jesieni w poznańskiej Tamie!

Wakacyjna przerwa w poznańskim klubie Tama powoli dobiega końca. Już od festiwalu Audioriver 2019 klub zdradza kolejne karty ze swojego niesamowitego programu na jesień i zimę 2019. Co nas czeka? Występy takich artystów, jak m.in. Âme, Anna, Caro Lio, Dj Rush czy Surgeon. Ale jest jedna impreza, która wyróżnia się swoją formułą.

Circle of Live w Tamie

Już 26 października odbędzie się w Poznaniu Circle of Live, czyli wspólny, improwizowany i niczym nie ograniczony występ Âme + Sebastian Mullaert + Vril – przez całą noc.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Circle of live

Projekt Circle of Live

Projekt ten to doświadczenie nieskrępowane żadną formalną strukturą, która zarówno wykonawcom, jak i publiczności pozwala odkrywać granice improwizacji w muzyce elektronicznej.

Zainicjowana przez Sebastiana Mullaerta nowa koncepcja serii wydarzeń i wytwórnia płytowa o tej samej nazwie, to hołd złożony spontanicznej improwizacji. Projekt skupia elitarnych artystów muzyki elektronicznej, dając im możliwość wzięcia udziału w swobodnych wspólnych jam sessions w klubach na całym świecie. Każde wydarzenie jest wolne od ram formalnych i czasowych, pozwalając zarówno wykonawcom, jak i publiczności zapomnieć w procesie odbioru muzyki tanecznej o nawykowych wzorcach i odkryć surowe piękno niepowtarzalnej improwizacji.

Jeśli jesteście ciekawi, jak coś takiego może wyglądać i brzmieć, to sprawdźcie video-zapis wspólnego występu Sebastiana Mullaerta, Vrila i Neel’a.

Circle of Live: Sebastian Mullaert, Vril & Neel

Circle of Live w Tamie

Biletomat.pl
55 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →