Tama na jesień 2019 – kolejne wydarzenia w poznańskim klubie

Zapowiedzi

Chodź lato w pełni, Tama już planuje wydarzenia na nadchodzące chłodniejsze miesiące. Sprawdźcie, co będzie się działo w poznańskim klubie jesienią.

Już za nieco ponad dwa tygodnie Tama ponownie otworzy swoje wrota po letniej przerwie. Jakiś czas temu pisaliśmy o pierwszych jesiennych ogłoszeniach. Teraz jest ich już znacznie więcej. Sprawdźcie dotychczas ogłoszone wydarzenia:

31 sierpnia – Tama Opening/ Stefano Noferini

tama opening

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nadchodzący sezon zainauguruje Stefano Noferini – dj i producent, który przez lata wypracował sobie tytuł mistrza w swojej kategorii. Ciągły nacisk na innowacyjne dźwięki i przekraczanie szerokiej gamy gatunków uczyniły go jedną z czołowych postaci włoskiej muzyki klubowej. Założona przez niego wytwórnia Deeperfect nieustannie edukuje nowych słuchaczy, a swoje produkcje wydawał w niej chociażby Stefan Bodzin.

line-up: Stefano Noferini, KVSN, Ōkami

7 września – Tylko Polskie Techno

tylko polskie techno tama

Tylko Polskie Techno: Sami prowadzą kluby, tworzą muzykę, budują scenę. Rezydują w najlepszych polskich miejscówkach. Regularnie zbierają tłumy na najważniejszych festiwalach.  Szacunek lokalsów zdobywają od lat. Pochodzą z różnych miast w Polsce, spotykają się w Poznaniu. Oddając hołd zasadzie „cudze chwalicie swego nie znacie”

Line-up: Aksamit, Blooma LIVE, Marcin Czubala

14 września – Steve Bug/ Tama Anniversary

tama anniversary

W połowie września Tama obchodzić będzie kolejną rocznicę otwarcie w Izbie Rzemieślniczej. Z tej okazji zagra Steve Bug, czyli jeden z mistrzów minimalistycznego grania na styku muzyki house i techno.

Line-up: Steve Bug, Joana, Glasse

20 września – Monoteism #9: Fünfte Strasse

monoteism tama

Dziewiąta odsłona cyklu Monoteism. Tym razem zaprezentuje się Fünfte Strasse – projekt tworzony przez Michała Wolskiego i Błażeja Malinowskiego, muzyków, DJ-ów, dziennikarzy radiowych i animatorów kultury.

Line-up: Fünfte Strasse – Michał Wolski b2b Blazej Malinowski

21 września – Carlo Lio

carlo lio tama

Carlo Lio to jeden z weteranów sceny techno i właściciel dwóch wytwórni – Rawthentic i On Edge Society, którego unikalny styl napędzany jest nieustępliwym, hipnotycznym, technicznym rytmem.

Line-up: Carlo Lio,  LEON / PL, Kemot

27 września – Tommy Four Seven

tommy four seven tama

W krajobrazie muzycznym rzadko zdarza się znaleźć artystę tak charakterystycznego, jak Tommy Four Seven. Po ukończeniu studiów inżynierii dźwięku, Tommy przeniósł się do Berlina, gdzie zasilił szeregi labelu Chrisa Liebinga – CLR.

Line-up: Tommy Four Seven, Kaotik, Tralien b2b Thomas Palec

5 października – Mark Reeve

mark reeve tama

Odkryty po raz pierwszy przez Svena Vätha Mark Reeve zbudował swoją reputację na scenie muzyki elektronicznej dzięki przełomowym produkcjom wydanym m. in. w Cocoon, Drumcode, Soma, Second State czy Bedrock.

Line-up: Mark Reeve, Keytov, Frankie 

12 października – ANNA

anna tama

Pochodząca z Brazylii ANNA to jedna z najciekawszych postaci młodego pokolenia na klubowej scenie elektronicznej. Jej produkcje grywane są wszędzie – od Panorama Bar po Awakenings, zbierając pochwały od Svena Vätha, Marcela Dettmanna, Chrisa Liebinga, Richiego Hawtina czy Adama Beyera.

Line-up: ANNA, Deas, Tom Palash 

10 listopada – Oliver Koletzki

oliver koletzki tama

Jeden z najbardziej utalentowanych i najpopularniejszych niemieckich DJ-ów Oliver Koletzki, po świetnie przyjętym występie na Audioriver wraca na klubowy występ do Polski.

Bilety dostępne w sprzedaży od 14 sierpnia na stronie Biletomat.pl.


Oprócz wymienionych imprez, w klubie Tama odbędzie się wiele koncertów. Wystąpią m.in.: 05.10. – Voo Voo, 17.10. – Margaret czy 06.12 – Paluch. Bilety na te koncerty znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Tama | Poznań - koncerty Jesień 2019

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →