London Elektricity z 5h setem w Sfinks700! BILETY

Eventpromo

Legenda Hospital Rec., London Elektricity zaprezentuje materiał z nowego albumu Building Better Worlds w kultowym Sfinks700 już w listopadzie.

Już 8 listopada nadejdzie jeden z największych sztosów tego sezonu od agencji Illegalbreaks. Do polski powróci London Elektricity ze specjalnym, wydłużonym 5-godzinnym setem, podczas którego usłyszymy materiał z najnowszego, siódmego albumu Building Better Worlds oraz najwieksze przeboje z całej dyskografii. Wszystko to w sopockim klubie Sfinks700!

London Elektricity w Sopocie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

London Elektricity – więcej o artyście

To bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci kultowego Hospital Rec., a zarazem założyciel i dyrektor, odpowiedzialny również za wytwórnię Med School. Od lat 90. uzbierał imponujący dorobek singli i albumów. Wszyscy uwielbiamy jego Billion Dollar Gravy, Different Drum czy Just One Second. Niesamowite występy London Elektricity zawojowały sceny najbardziej cenionych klubów i festiwali elektroniki na całym świecie. Jest on wytrwałym umysłem stojącym za podcastami Hospital, a przede wszystkim producentem i DJem, bez którego drum & bass nie wyglądałby dziś tak samo.

Po trzech dekadach kariery London Elektricity przygotował swój siódmy album, na którym ma się znaleźć „najbardziej niezwykły kawałek DnB jaki kiedykolwiek stworzył”, a także numer powstały przy współpracy z synem Tony’ego. Efekty usłyszymy już wkrótce, a na pewno w listopadzie w Sfinks700!

London Elektricity, 8 listopada, Sfinks700 – bilety

Bilety na London Elektricity w Sopocie są już dostępne na stronie Biletomat.pl.

London Elektricity w Sopocie

Biletomat.pl
45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →