Oliver Koletzki zapowiada nowy album i dwa koncerty w Polsce

News
Oliver Koletzki zapowiada nową płytę

Wiadomo nie od dziś, że Niemcy to kolebka wielu talentów dobrze znanych na scenie tanecznej elektroniki. Koletzki zdecydowanie zalicza się do ścisłej czołówki tychże, a dobra wiadomość jest taka, że już 15 listopada ukaże się jego nowy, solowy album.

Fire In The Jungle bo taki tytuł nosi nowe wydawnictwo Olivera, to już ósmy album w karierze artysty. Jeden z najbardziej utalentowanych i popularnych niemieckich DJ-ów, pierwsze poważne kroki w muzycznym świecie stawiał w Berlinie, początkowo bez spektakularnych sukcesów.

Przełomem w jego karierze okazał się moment, kiedy trafił pod skrzydła znanej na całym świecie wytwórni Cocoon, na której czele stoi jedna z legend niemieckiej sceny techno – Sven Vath.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Papa Sven, jak pieszczotliwie mówią o nim fani, najwyraźniej doskonale zaopiekował się swym nowym podopiecznym, bo już w 2005 roku po wydaniu singla Muckenschwarn, rakiety Olivera odpaliły na dobre.

Wydał od tego momentu 6 albumów, grywa na najważniejszych festiwalach elektronicznych na świecie, ramię w ramię z gwiazdami sceny techno największego formatu. Warto też wspomnieć, że na pokład swej pędzącej rakiety muzycznego sukcesu, zabiera kolejnych pasjonatów dobrej elektroniki. Wytwórnia Still vor Talent, na której czele stoi, wspiera takich artystów jak choćby David August, HVOB, Moonwalk czy Kellerkind.

Oliver Koletzki – Fire In The Jungle – premiera 15 listopada

Najnowszy album Koletzkiego  ukaże się 15 listopada i znajdzie się na nim 16 utworów. Nieco wcześniej, bo już 4-października światło dzienne ujrzy przedpremierowa EPka We Are All Lost, na której gościnnie usłyszymy m.in. Monolink i Township Rebellion. Już nie możemy się doczekać.

Oliver Koletzki w Polsce

Nie lada gratka czeka też na fanów Olivera w naszym kraju, bo na kilka dni przed premierą płyty, artysta zagra dwa koncerty w Polsce! Sądząc po jego znakomicie przyjętym występie na tegorocznym Audioriver oraz praktycznie wyprzedanych biletach na oba listopadowe wydarzenia, możemy się spodziewać prawdziwego… ognia w miejskiej dżungli.

Bilety na wydarzenie w poznańskiej Tamie są już wyprzedane.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →