Kollektiv Turmstrasse wracają do Prozak 2.0! BILETY

419
Eventpromo
Kollektiv Turmstrasse wracają do Prozak 2.0! BILETY

Legendarny duet Kollektiv Turmstrasse po raz kolejny odwiedzi krakowską publiczność. Bilety na październikowy występ są wciąż w sprzedaży!

Od momentu wydania w 2004 roku debiutanckiej epki New Weakness, Kollektiv Turmstrasse konsekwentnie piął się na szczyty rankingów muzyki elektronicznej. Obok całej masy remiksów, w ciągu kilkunastu lat duet nagrywał EP-ki i single dla wytwórni Diynamic, Cocoon, Connaisseur, Ostwind i własnej Music Gewinnt Freunde. W 2010 roku artyści wydali rewelacyjny album Rebellion Der Traeumer, który został doceniony przez wiele prestiżowych magazynów muzycznych.

Pomimo tego, że w ostatnim czasie Christian Hilscher i Nico Plagemann zbyt wiele nie wydają (w tym roku tylko Ribbon Reef EP), nie maleje zainteresowanie ich występami. Tego lata mieliśmy okazję ich usłyszeć choćby na pierwszej edycji Fest Festivalu, a już tej jesieni, dokładniej 5 października wystąpią w krakowskim Prozak 2.0.

Kollektiv Turmstrasse

Kollektiv Turmstrasse w Krakowie – bilety

Duet jest niezwykle dobrze znany krakowskiej publiczności. To już czwarty raz kiedy wystąpią w Prozaku. Na scenie wspomogą ich rezydenci klubu – nieobliczalny Discox i delikatna Senthia! Nie przegap tego prozakowego klasyka, bilety są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Kollektiv Turmstrasse - Kraków, Prozak 2.0 | 05.10.2019

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.