Boris Brejcha zagra w Hali Stulecia! BILETY

Eventpromo

Król "High Tech Minimal" Boris Brejcha wystąpi we Wrocławiu tej jesieni.

Przed nami sezon letnich festiwali i imprez pod chmurką, ale warto też zarezerwować już sobie datę 25 października. Dokładnie 4 miesiące po występie Borisa Brjechy w warszawskim FSO, artysta odwiedzi Wrocław.

Boris Brejcha oficjalnie zadebiutował w 2006 roku wydawnictwem dla berlińskiej wytwórni Autist Records. Od tamtej pory, po wielu podróżach, czterech pełnowymiarowych albumach i kolejnych singlach, zyskał ogromną liczbę fanów na całym świecie, którzy pokochali reprezentowany przez niego styl określany jako „High-Tech Minimal”. Po 7 latach współpracy z wytwórnią Harthouse, artysta założył swój własny label o nazwie Fckng Serious, w którym wraz ze swoimi przyjaciółmi, Ann Clue oraz Denizem Bul, wydają muzykę według własnych pomysłów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hala Stulecia, kultowy obiekt, specjalnie z okazji występu niemieckiego dj’a i producenta muzycznego przejdzie pełną transformację i na jedną noc stanie się wyjątkową przestrzenią z najlepszym nagłośnieniem i dwoma oddzielnymi audiowizualnymi scenami.

Bilety na to niezwykłe wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl
129 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →