Muzyka techno, której naczęściej słuchaliśmy w 2021. Selekcja Muno.pl

News
TECHNO, Selekcja, 2021, Playlista

Danie główne w postaci podsumowań albumów, debiutów i czołowych postaci sceny skonsumowaliśmy ze smakiem. Czym jednak byłby bogaty w wartości odżywcze posiłek bez pysznego deserku? Był house, była eksperymentalna muzyka elektroniczna, pora na crème de la crème naszych nowo powstałych playlist (wybaczcie panowie Hubert i Szymon), czyli techno. Musimy przyznać, że sporo się tego nazbierało.

Świat bez muzyki – wyobrażacie go sobie? Jak by wyglądał? A muzyka elektroniczna bez techno? Zapewne dość wyblakła, nijaka. Gołym okiem i uchem byłoby widać i słychać, że czegoś jej brakuje. To w końcu dzięki techno działa tyle wspaniałych klubów, organizowane są rocznie tysiące imprez i festiwali. Na szczęście to tylko zabawa na zasadzie „co by było gdyby”, w której bierzemy udział wyłącznie z nudów. W przeciwieństwie do naszych corocznych podsumowań – te przygotowujemy niezwykle entuzjastycznie.

Techno 2021. Stara gwardia orze, jak może

Okres przed i poświąteczny to idealny moment by dać upust swoim kumulowanym i zbieranym miesiącami przemyśleniom. Przez ostatnie 12 miesięcy przesłuchaliśmy bardzo wiele muzyki. Napisaliśmy dziesiątki recenzji, zapowiedzi, nasze dyski zapełniły się kolejnymi gigabajtami utworów. Konta na Bandcampie i Beatporcie przepełnione są muzyką od góry do dołu. Muzyka techno jak długa, tak szeroka, więc nie trudno o nieumyślne pominięcie któregoś z utworów/wydawnictw. Jej prym w mijającym roku przewodziła stara gwardia na czele z Oscarem Mulero, Planetary Assault Systems czy Inigo Kennedym. A trzeba pamiętać, że to tylko wierzchołek góry lodowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oscar Mulero – Saturn

Techno 2021. „Polska górą!”

Cudze chwalicie, swego nie znacie? Nie w tym przypadku. Od początku roku dostarczono nam setki wydawnictw znad Wisły, z których znaczna część odbiła się szerokim echem na Zachodzie. Deas, Sept, Szmer, Michał Jabłoński, Błażej Malinowski, Michał Wolski, Marboc, An On Bast. Można wymieniać i wymieniać, a i tak byśmy o kimś zapomnieli. Fakty są jednak takie, że polscy_skie producenci_tki potrafią w produkcję. Problem z zagraniem dobrego jakościowo seta z wykorzystaniem tracków wyłącznie rodzimych artystów (z danego roku) już dawno przestał mieć rację bytu. Wystarczy nieco poszperać, zgłębić temat, a perełki same się znajdą.

Błażej Malinowski – Unpredictability [Inner Tension 002]

Techno 2021. Mamy dla Was coś więcej

Ostatnie dni to pasmo naszych kolejnych zestawień za ubiegły rok, jednak „tylko” w formie pisemnej. My, jak dobrze wiecie, nie lubimy zamykać się na pozostałe formy, stąd pomysł na powstanie playlisty Techno 2021 – Muno.pl. Muzyczny dorobek za rok 2021 zarówno artystów rodzimych, jak i zagranicznych możecie od teraz słuchać na naszym profilu na Spotify. Gdzie i kiedy tylko chcecie! Bon appetit!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →