2021 w muzyce house. Selekcja Muno.pl

Artykuł
House 2021

Zakończyliśmy już podsumowania, czyli danie główne. Przyszła pora na mały deser w postaci playlisty, na której zebraliśmy tegoroczne house'owe utwory, które szczególnie zyskały naszą sympatię. Sprawdźcie naszą selekcję.

Wzorem lat ubiegłych, prócz podsumowań w formach artykułów, zdecydowaliśmy się na coś więcej. Przygotowując się do końca roku, a tym samym sylwestrowej nocy, sprawdziliśmy co w trawie piszczało w poszczególnych, wiodących gatunkach muzyki elektronicznej. Wśród nich nie mogło zabraknąć house’u.

House 2021. Liderzy nie zawodzą

Choć sam house mieni się setkami odcieni i oferuje szeroki wachlarz swoich odmian, to mniej lub bardziej staraliśmy się krążyć wokół dość klasycznych brzmień. Cieszy fakt, że kolejny rok nasi ulubieńcy nie zawiedli.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tacy producenci jak choćby Laurence Guy, Baltra czy Demuja znów dostarczyli sporo jakościowej muzyki, czy to wydając własne utwory, czy remiksując cudze. Nadzieje pokładane w młodszych artystach również nie zostały zmarnowane. Theo Kottis, Bellaire i Never Dull są tego najlepszymi przykładami.

Laurence Guy – Your Good Times Are Here

House 2021. Młodzi, gniewni, zdolni

Szczególną uwagę warto zwrócić na te postacie, o których jeszcze rok temu słyszało niewielu. W mijającym roku wyjątkowo mocno rozbłysnęły gwiazdy DJOKO, Cody’ego Currie oraz ta najjaśniejsza należąca do TSHA, którą wyróżniliśmy w podsumowaniu poświęconym najbardziej interesującym odkryciom 2021 roku. Każde z nich dostarczyło absolutnie znakomite produkcje. Oby podobnego zdania byli bookerzy przyszłorocznych imprez, bo cała trójka zasługuje na to, by zawitać do Polski.

TSHA – Power

House 2021. Mamy dla Was coś więcej

Prócz zestawienia poświęconego muzyce house, na naszym profilu w serwisie Spotify już wkrótce znajdziecie także playlisty dedykowane najciekawszym utworom z okolic techno, drum’n’bassu czy szeroko rozumianej deconstructed club music. Sprawdźcie je i bawcie się przy tych dźwiękach, które są Wam najbliższe. Nie zapomnijcie obserwować nas na Spotify – w nadchodzącym roku szykujemy sporo niespodzianek, a nasza dotychczasowa baza playlist (jest ich już ponad 100!) jest naprawdę imponująca.

TOP 30 utworów house: 1996-2000 I Muno.pl x House Heads Polska

House 2021 – sprawdź playlistę od Muno.pl na Spotify

Oto i ona, nasza playlista. Zapraszamy do sprawdzania i dzielenia się nią ze znajomymi.

House 2021 – Muno.pl

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →