Szmer z najnowszym wydawnictwem u Truncate’a i Simsa

News

Przyzwyczailiśmy się już nieco do obcowania Szmera z ekstraligą techno. Podobnie jest i tym razem. Ten niezwykle utalentowany producent zapowiada najnowszą EP-kę m.in. w labelu Truncate'a. Sprawdź, co poza tym.

Legendy witają Szmera w swoich progach

Michał Aleksiewicz to postać, która swoimi produkcjami otworzyła sobie drzwi do najważniejszych techno labeli na świecie. Po muzykę Szmera sięgają dzisiaj w swoich setach najlepsi, wspominając chociażby legendę sceny, Dax J’a. Ostatnia EP-ka od polskiego producenta wyszła w lutym tego roku. Był to doskonale przyjęty w środowisku Roll The Dice wydany w oficynie R3evolution.

Pandemia mocno pokrzyżowała wydawnicze plany również w przypadku Szmera. Terminy kolejnych wydawnictw ciągle się przesuwały, na szczęście wraz z końcówką roku będziemy mogli usłyszeć najnowsze produkcje polskiego artysty. Do końca 2021 roku wyjdą dwie EP-ki od Szmera, obie w kultowych labelach – Truncate oraz Symbolism.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Old Fella to pierwszy utwór, któremu się przyglądamy. Zainteresował się nim Ben Sims regularnie sięgający po muzykę Szmera w swoich setach. W drugiej części kompilacji Synchrocity warszawski producent pojawił się u boku taki artystów jak The Lady Machine, Ritze Lee, Eric Fetcher czy nasi rodzimi Private Press. Cały skład to mieszanka wybuchowa z potężnym potencjałem parkietowym.

Szmer – Old Fella

Następna EP-ka wylądowała u kolejnego barona techno, tym razem u żywej legendy z Los Angeles Truncate’a. Kto siedzi w takich brzmieniach doskonale wie, że Sims z Truncatem bardzo blisko współpracują od wielu lat. Odnajdujemy u każdego z trzech artystów wspólny pierwiastek – utwory tutaj eksplodują surową energią pierwotnego techno z rozpoznawalnym tribalowym bitem. To klasyczne techno o europejskim brzmieniu, które także zdobyło uznanie. Do odsłuchu całości zapraszamy tutaj.

Szmer – Sharp Claws

Szmer ewidentnie nie zwalnia tempa i już dzisiaj zapowiada kolejne produkcje. Najnowsza muzyka od Michała w kolaboracji z We Call It Voight-Kampff pojawi się w grudniu ponownie w labelu Symbolism. Szmer zapowiada także EP-kę w oficynie Dynamic Reflection, która ma się ukazać za kilka miesięcy. Polecamy do tego czasu przypomnieć sobie selekcję od tego artysty, która pojawiła się na naszym portalu kilka miesięcy temu. Czekamy z niecierpliwością na kolejne bomby od Szmera!

 

MARIKA BDAY we Wrocławiu

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →