Joris Voorn i nie tylko! Kolejne ogłoszenie Undercity 2019

News
Joris Voorn

Organizatorzy Undercity 2019 nie przestają wyciągać asów z rękawa. Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji imprezy.

Undercity 2019 – kolejne ogłoszenie

Trzeba przyznać, że line-up tegorocznej edycji już wygląda okazale. Organizatorzy, czyli ekipy klubu Smolna i Follow The Step, ogłosili już:

Answer Code Request I Apollonia I catz n dogz I Claptone
Enrico Sangiuliano I Etapp Kyle I FJAAK I I Hate Models
John Digweed I Karotte I Kittin I Oscar Mulero I Rebekah I Steffi I tINI

Możemy zatem śmiało przyznać, iż nie brakuje w tym gronie postaci z pierwszej ligi klubowego grania. Prócz doskonale znanych nazwisk, uczestnicy Undercity 2019 będą mogli zobaczyć tych, o których jest szczególnie głośno w ostatnich miesiącach czy latach. To jednak nie koniec.

Undercity 2019 – line-up rośnie w siłę

Czwarte ogłoszenie to cztery nowe nazwy w składzie tegorocznej edycji. Do line-upu dołączyli:

BŁAŻEJ MALINOWSKI

Blazej Malinowski

Blazej Malinowski

JORIS VOORN

Joris Voorn

Joris Voorn

KÖLSCH

Kolsch

Kolsch

PETE TONG

Pete Tong

Pete Tong

Znów mamy do czynienia z postaciami, których nie trzeba bliżej przedstawiać. Cieszy obecność znajdującego się na fali Błażeja Malinowskiego. Z kolei do występów takich nazwisk jak Joris Voorn, Kölsch czy Pete Tong nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać.

Undercity 2019 – bilety

Tegoroczna edycja Undercity odbędzie się 2 listopada. Miejscem imprezy będzie warszawski Torwar. Bilety dostępne poniżej.

Polub muno.pl na Facebooku:

Undercity 2019

Biletomat.pl
199 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.