Smolna – szczegółowy program na wrzesień

679
News
Smolna – szczegółowy program na wrzesień

Dj Nobu, Laurent Garnier, Pariah... i wielu innych! Sprawdźcie, co przygotował na wrzesień jeden z topowych polskich klubów, czyli warszawska Smolna.

Niedawno klub Smolna przedstawił listę artystów, których będzie gościł w tym sezonie. Jak zwykle warszawska miejscówka utrzymuje światowy poziom zapraszając największe postacie muzyki elektronicznej. Wiele ciekawych nazwisk pojawi się już we wrześniu. Klub przedstawił szczegółowy program na ten miesiąc.

Smolna we wrześniu – co nas czeka?

M.in. cała noc ze Skreamem za deckami, set jednego z najciekawszych współczesnych didżejów Dj Nobu, występ legendy muzyki elektronicznej w osobie Laurenta Garniera, czy after po imprezach w Instytucie Energetyki.

Smolna wrzesień

Smolna – w tym sezonie zmiany

Ten sezon Smolna rozpoczyna także specjalnym komunikatem.

W tym roku podjęliśmy decyzję o całkowitym zakończeniu tworzenia wydarzeń piątkowych i sobotnich FB. Facebook pozostaje tylko jako przestrzeń artystyczna do publikacji naszych artworków, filmów, koncertów i eventów niestandardowych. Jedyne miejsce, gdzie od września znajdziecie informacje o piątkowo-sobotnich wydarzeniach to nasza strona internetowa – www.smolna38.com. Jej nowa odsłona razem z pełnym harmonogramem do października zostanie opublikowana w poniedziałek 19 sierpnia.

Pewne rzeczy pozostaną jednak bez zmian:

Część rzeczy mimo upływu lat zostaje niezmienna – no photo policy, no pre-sale, selekcja, której będziemy pilnować jak nigdy wcześniej.

Na koniec włodarze Smolnej dodają:

Ustalamy też jasne zasady dotyczące przyszłych eventów. Piątek i sobota – start zawsze o 23:30, koniec nie wcześniej niż 8:00, a cena biletu max. 40 zł. Obydwa dni z wcześniej otwartym hideoutem od godziny 21:00 i obniżoną stawką za wejście do 20 zł po 5:30. Niezależnie od imprezy i w piątek i w sobotę zawsze będą otwarte dwie sale – Patio i Main.