Instytut ogłasza konkurs „Instytut Debiuty”

News

Instytut powraca do Hali Najwyższych Napięć Instytut Energetyki już 27 i 28 września. Z tej okazji ruszył konkurs dla początkujących producentów i djów!

Instytut – konkurs dla początkujących

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać próbkę autorskiego seta lub swoją produkcję na adres mailowy [email protected] do 15.09.2019. Jury w składzie: Urszula Kierzkowska Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Iwona Korzybska (współzałożycielka Instytutu), DUSS (artyści), Gerhard Derksen (artysta i współzałożyciel Instytutu), Artur Wojtczak (dziennikarz muzyczny) oraz Anja Kraft (artystka) wyłoni zwycięzcę, który otrzyma podwójny bilet BACKSTAGE na wrześniowy Instytut (27 lub 28.09.2019 r.) oraz zagra na jednej z imprez organizowanych przez Instytut w roku 2020 (są to projekty m.in.: Techno Las, Panie Proszą Panów, Instytut Festival 2020 Music & Art).

Instytut – ogłoszenie wyników konkursu – data

Ogłoszenie wyników konkursu już 20.09.2019 r. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Urszuli Kierzkowskiej Burmistrz Dzielnicy Bemowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podobne konkursy Organizatorzy Instytutu organizowali już wcześniej – podczas Techno Lasu i Instytut Festival 2019 Music & Art. Oba cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i otworzyły możliwości dla młodych, początkujących artystów na rozpoczęcie swojej muzycznej przygody.

Instytut – 27 i 28 września 2019 – line-up

Organizatorzy długo trzymali nas w napięciu, ale znamy już line-up obu imprez we wrześniu. Podczas weekendu wystąpią takie tuzy jak m.in. Blawan, Pan-Pot czy Cleric live. Oczywiście nie zbraknie też najciekawszych polskich artystów.

27.09., Instytut Friday

Pan-Pot,
Agim live, Deas,
Duss, Lulu Malina

28.09., Instytut Saturday

Anja Kraft, Aksamit,
Blawan, Cleric live,
Sept, Taka live,
Xosar live

Instytut – 27 i 28 września 2019 – bilety

Bilety na to niezwykłe wydarzenie są już dostępne na stronie Biletomat.pl.

Instytut - bilety na piątek i sobotę

Biletomat.pl
129 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →