Smolna rusza z nowym cyklem “SMOLNA SUNDAY”

fot. Shlømo / Facebook
Eventpromo News Wydarzenie
shlomo

Pogoda staje się coraz bardziej zachęcająca do długiego imprezowania, a także jego przedłużania. Z tego założenia wyszli również przedstawiciele stołecznego klubu Smolna, przygotowując dla swoich klubowiczów i nie tylko coś ekstra - rusza nowy, niedzielny cykl imprez SMOLNA SUNDAY.

Mała, wielka zmiana na niedzielę

Na cykl SMOLNA SUNDAY będą zapraszani najwięksi DJ-e i DJ-ki, a headliner/rka będzie zawsze zaczynać swój występ przed północą. Stołeczny klub udostępni zarówno patio, jak i main. Niedzielne imprezy na Smolnej będą zaczynać się za dnia i trwać do 4:00 w nocy.

Ruszamy z nową formułą eventów, które odbywać się będą w niedzielę, a ich rozpoczęcie będzie miało miejsce jeszcze za dnia, kiedy grać zacznie patio. Headliner zawsze będzie zaczynał przed północą – mówią przedstawiciele klubu Smolna

Już 14 maja na imprezie inaugurującej nowy niedzielny cykl zagra wyjątkowy gość, znany wszystkim miłośnikom bezkompromisowego techno – francuski didżej i producent, kojarzony chociażby z głośnych wydarzeń paryskiego kolektywu PossessionShlømo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niebawem dowiemy się jacy artyści/artystki uzupełnią program pierwszej edycji i zapewne poznamy gwiazdy kolejnych odsłon zwieńczającego weekend cyklu Smolnej.

Shlømo | Boiler Room x Bónusz Festival

Zobacz też: Najlepsze wydawnictwa miesiąca – kwiecień 2023

SMOLNA SUNDAY – wejściówki

Niedzielne imprezy z całą pewnością zainteresują stałych bywalców warszawskiego klubu, gdyż posiadając pieczątkę z piątkowej, bądź sobotniej imprezy na Smolnej mogą liczyć na benefit w postaci tańszej wejściówki za jedyne 20 zł. Dla tych, którzy nie będą uczestniczyć we wcześniejszych weekendowych wydarzeniach, koszt biletu na niedzielny event będzie wynosić 60 zł.

Sprawdź także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →