Sierpień na Smolnej pod znakiem pamiętnego duetu z Instytutu i kilku debiutów

Fot. Krystian Pakieła
News
Sierpień na Smolnej pod znakiem pamiętnego duetu z Instytutu i kilku debiutów

Warszawski klub przedstawia rozkład jazdy na kolejny miesiąc lata. Na scenach Smolnej pojawią się zarówno debiutanci, jak i starzy bywalcy lokalu.

Adres Smolna 38 znany jest nie tylko warszawskim klubowiczom. Lokal od przeszło pięciu lat wyrabia sobie renomę u krajowej, jak i europejskiej publiczności. Tak wierny fanbase nie bierze się rzecz jasna znikąd. Smolna powszechnie słynie z mocnego, ale i bezpiecznego klimatu, stawiając doświadczenie uczestników imprezy na pierwszym miejscu. Polityka zakazu fotografowania, wyjątkowy wystrój i dwie sceny to jednak tylko oprawa. Najmocniejszą stroną Smolnej jest nigdy niezwalniający tempa line-up. Sierpień bynajmniej nie odstępuje od tej reguły.

Smolna w sierpniu – solidne otwarcie miesiąca

W murach Smolnej gościły już największe nazwiska, zarówno polskiej, jak i światowej sceny techno i house. Od Amelie Lens, przez Laurenta Garniera, aż po Deasa czy Deaf Can Dance. Kolejny miesiąc sezonu letniego zapowiada się równie gorąco.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Już w piątek, 5 sierpnia na scenie głównej warszawskiego klubu spotkacie legendę paryskiej sceny, ramię w ramię z mistrzem krajowego techno. Antigone i Truant w konwencji b2b All Night Long to wprost wymarzone otwarcie sierpnia. Francuski producent od ponad dekady nadaje ton rodzimej scenie techno. Nasz krajan nie odstępuje mu przy tym na krok, od lat przejmując sceny wszystkich najważniejszych festiwali i klubów w Polsce. W trakcie piątkowego eventu patio przejmie duet Foxall.

Jakby tego było Wam mało, Smolna w sobotę, 6 sierpnia zapowiada równie mocny line-up. Na głównej scenie zobaczymy niemieckiego producenta Marca DePulse. Ten niedający się jednoznacznie zaszufladkować artysta rozgrzeje publikę przed występem Sonik i MIHVU. Panowie zagrają klasycznie w formule b2b. Sobotni main stage uświetni natomiast ZUZKA. W tym czasie na patio DJ i producent Evius stanie na scenie razem ze świetnie znaną czytelniczkom i czytelnikom Muno ALLG.

Czytaj dalej: Selekcja: ALLG: „Mój gust ciągle ewoluuje, szukam innych emocji”

Smolna w sierpniu – debiuty i stare wygi

Po wyjeździe na FEST Festival, na którym klub Smolna będzie ponownie odpowiedzialny za jeden z Kręgów, już 19 sierpnia będziemy mogli wrócić do warszawskich murów.

Kolejny tydzień otworzą artyści, których warszawski lokal jeszcze nigdy nie miał okazji gościć. Na głównej scenie pojawi się Marboc – DJ i producent współpracujący z wytwórniami z najróżniejszych stron świata, którego sety mogliście usłyszeć nie tylko w klubach w Polsce, ale i w Moskwie czy Londynie. Tego samego dnia na main stage spotkacie również RETHE, którego groovy techno Smolna również nie miała jeszcze okazji słyszeć! W tym czasie na scenie patio pojawią się Last Robots. Warszawski duet DJ-ski w swoim całonocnym secie przedstawi własną interpretację gatunku house.

Sobotnich wykonawców i wykonawczyń z pewnością nie trzeba tutaj nikomu przedstawiać. 20 sierpnia na głównej scenie pojawi się Anja Kraft – założycielka kolektywu Electrified, od lat związana zarówno ze Smolną, jak i Instytutem. Tej samej nocy na mainie pojawi się również virtual geisha, którą mogliście usłyszeć na platformie Muno, na berlińskim Rave the Planet.

Czytaj dalej: Rave The Planet widziane od środka. Zobacz naszą fotorelację

Smolna w sierpniu – ostatnia prosta

Ostatni weekend sierpnia zapowiada się w warszawskim lokalu nie inaczej niż reszta miesiąca. Miłośniczki i miłośnicy warszawskiego lokalu będą mieli okazję usłyszeć najważniejsze przedstawicielki i przedstawicieli rodzimej sceny techno i house.

Ostatni weekend sierpnia na scenie głównej klubu Smolna otworzy Vi. Członkini kolektywu SLAP, związana z wrocławskim klubem Ciało, jest również odpowiedzialna za cykl wydarzeń AURA. Na mainie tego samego wieczoru zagra również znany czytelniczkom i czytelnikom Muno Macewicz. W tym samym czasie dwójka wyjątkowych artystów pojawi się na scenie patio w ukochanej przez nas konwencji b2b All Night Long. W piątek, 26 sierpnia zagrają Piotr Ho i KUAK – panowie od lat grają obok siebie, mogliście ich usłyszeć razem na ostatnim Audioriver, a na smolnym patio są już stałymi bywalcami.

Ostatni event sierpnia na Smolnej będzie solidnym zamknięciem miesiąca. Główną scenę na całą noc przejmą DLV oraz Sept. Pochodzący z Wiednia i rezydujący w Berlinie producent stanie ramię w ramie z legendą warszawskiej sceny. DLV, odpowiedzialny za Acid Techno Techno Club, jest jedną z najbardziej prominentnych postaci europejskiego techno. Swój set zagrają wspólnie z Septem – DJ-em, producentem i promotorem, który nie tylko bookował najważniejszych przedstawicieli światowej sceny, ale grał w klubach od Kolumbii, przez Hiszpanię, aż po Turcję. W tym samym czasie na patio zagra duet Jazxing, który już od lat narzuca tempo polskiej scenie disco.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →