Job Jobse w końcu w stolicy! Mistrz łączenia stylów wystąpi na Smolnej u boku młodej gwardii z Wrocławia

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
Job Jobse, Smolna, Warszawa

Nie ma dla niego znaczenia, co gra. Wave, house, trance - ważne, żeby była energia, dobre flow i radość z wykonywanej pracy. Taki jest właśnie Job Jobse i każdy z jego występów. Aby się o tym przekonać, polecamy czym prędzej udać się do klubu Smolna. Tylko 22 kwietnia. Tylko dzisiaj. Następna okazja nie trafi się zbyt prędko.

Taki booking jest jak traf w lotka. I piszemy to bez zbędnej kurtuazji. Job Jobse w Polsce to widok niespotykany, niezwykle rzadki. I nie mamy na myśli wakacyjnego wypadu na Wawel czy na Stare Miasto w Warszawie. Fani Holendra wiedzą, o czym mowa, bowiem zaplanowane na dzisiaj, tj. 22 kwietnia, wydarzenie warszawskiej Smolnej od początku wywołuje niemałe poruszenie. Po tygodniach zapowiedzi, szerowania samego eventu można oficjalnie napisać – Job Jobse wystąpi w Polsce. Tej siły już nie powstrzymacie.

Job Jobse w końcu w stolicy! Mistrz łączenia stylów wystąpi na Smolnej u boku młodej gwardii z Wrocławia
Fot. Materiały prasowe

Job Jobse. Konsekwentnie do celu

Znajdą się pewnie i tacy, którzy nie do końca wiedzą, z jakiego kalibru artystą mają do czynienia. Gdybyśmy mieli streścić działalność muzyczną Jobse’a w kilku zdaniach, na wstępie należałoby wspomnieć o Amsterdamie, będącym trampoliną do jego obecnych sukcesów. Jako bystry młodzieniec dorastający w stolicy kraju tulipanów uczęszczał do nieczynnego klubu Trouw. Tydzień w tydzień. Zafiksowany na tle muzyki i otaczającej ją kultury chłonął wszystko, co widział i słyszał. Całkowicie zakochał się w scenie. Nie minęło wiele czasu, gdy otrzymał swoją pierwszą szansę na granie, którą z czasem zamienił na regularne występy w Trouw właśnie, stając się stałym bywalcem tego renomowanego niegdyś klubu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzięki wszechstronności i łatwości w mieszaniu stylów Jobse dość szybko zyskał międzynarodowe uznanie, będąc obecnie jednym z najbardziej wszechstronnych i pożądanych DJ-ów. Od jakiegoś czasu rezyduje w amsterdamskim De School oraz autorskim cyklu imprez Strangelove, na które zaprasza artystów o podobnych poglądach i zainteresowaniach.

Job Jobse Wave Mix | Boiler Room x AVA festival

Ważnym krokiem w karierze Jobse’a była decyzja o założeniu wytwórni – miejsca stworzonego do wydawania muzyki przyjaciół i najbardziej utalentowanych lokalnych graczy. Niekończące się pragnienie Holendra o ciągłym poszukiwaniu i odkrywaniu nowej muzyki poskutkowało wydaniem za sprawą De Vlieger świetnego debiutu Karela i pełnego albumu Eliasa Maziana 2 lata temu.

Podbijający swoim eklektycznym brzmieniem parkiety takich festiwali, jak Dekmantel czy DGTL Jobse zadebiutuje w Warszawie w przedostatni piątek kwietnia. Obok niego podziemia przy ulicy Smolnej odwiedzi mocna i niezawodna reprezentacja z Wrocławia w składzie: Ravetoszyn i Pan JJ (Zajezdnia) oraz rezydentka Wyspy Tamki zbierająca ostatnimi tygodniami wiele słów uznania za swoje występy, Sournois. Patio tej nocy przejmie znany dobrze na trójmiejskiej scenie Evius i ukraiński talent, 𝘯𝘶𝘢𝘳𝘳𝘳𝘳𝘳𝘳𝘳. Mieszanka jakościowego house’u, techno i trance’u zapanuje na Smolnej 38 i jeszcze długo jej nie opuści. Możecie nam zaufać.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →