Undercity Festival 2019 – pierwsze ogłoszenie!

Eventpromo
Undercity 2018

Undercity Festival, organizowany przez klub Smolna i agencję Follow The Step, powraca do Warszawy. Znamy już pierwszych artystów, którzy wystąpią w Hali Torwar.

Multimedialny festiwal Undercity Festival powraca do warszawskiej Hali Torwar. Za organizacją Undercity stoją klub Smolna i agencja Follow The Step, którzy, łącząc swoje doświadczenia, postanowili stworzyć projekt festiwalowy, jakiego jeszcze w naszym kraju nie było. Na pierwszej edycji wystąpili m.in. Dixon, Dubfire, Honey Dijon, Adam Beyer czy Recondite. Co nas czeka w 2019 roku na Undercity? Organizatorzy zdradzają, że rozszerzają imprezę o kolejną scenę – lodowisko Torwar COS, którą chcą przygotować z podobnym rozmachem, co Metropolis Stage.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Line-up Undercity Festival 2019

Poznaliśmy niedawno pierwszych artystów. Skład festiwalu zasilili Apollonia, Etapp Kyle, Kittin, Rebekah i Steffi.

Bilety na to niezwykłe wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl. Więcej o artystach z pierwszego rzutu możecie się dowiedzieć poniżej.

Etapp Kyle oznacza dynamiczne, mroczne brzmienie, umiejętnie miksowane z subtelnymi melodiami. Artysta w ciągu kilku lat stał się jedną z czołowych postaci na scenie. Świadczyć o tym może chociażby to, że jego debiut został wydany przez Klockworks, a obecnie związany jest z legendarnym Ostgut Ton.

Rebekah to brytyjska DJ-ka i producentka, wydająca w wytwórniach takich jak: CLR, Mord, Sonic Groove, Perc Trax i Soma. Jej bezkompromisowy styl odcisnął wyraźne piętno na światowej scenie techno, a ukształtowane przez ponad dwie dekady działalności mocne i surowe brzmienie stało się jej znakiem rozpoznawczym.

Kittin (fka Miss Kittin) to francuska DJka, producentka i wokalistka. Artystka znana jest między innymi z wylansowania gatunku electroclash i duetu Miss Kittin & The Hacker. Na scenie techno i electro obecna od ponad 25 lat, stała się jej niekwestionowaną ikoną.

Steffi to artystka holenderskiego pochodzenia, od lat związana z Ostgut Ton, rezydentka słynnego Berghain / Panorama Bar, znana ze swoich eksperymentalnych brzmień producentka i właścicielka wytwórni Klakson.

Biletomat.pl
179 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →