Undercity Festival 2019 – drugie ogłoszenie line-upu

1 886
Eventpromo

Undercity Festival, organizowany przez klub Smolna i agencję Follow The Step, powraca do Warszawy. Znamy już kolejnych artystów, którzy wystąpią w Hali Torwar.

Undercity Festival – Smolna i Follow The Step łączą siły

Multimedialny festiwal Undercity Festival powraca do warszawskiej Hali Torwar. Za organizacją Undercity stoją klub Smolna i agencja Follow The Step, którzy, łącząc swoje doświadczenia, postanowili stworzyć projekt festiwalowy, jakiego jeszcze w naszym kraju nie było.

Undercity Festival – sukces pierwszej edycji

Na pierwszej edycji wystąpili m.in. Dixon, Dubfire, Honey Dijon, Adam Beyer czy Recondite. Co nas czeka w 2019 roku na Undercity? Organizatorzy zdradzają, że rozszerzają imprezę o kolejną scenę – lodowisko Torwar COS, którą chcą przygotować z podobnym rozmachem, co Metropolis Stage. Wszystko to już 2 listopada – zapiszcie tę datę, bo będzie to jedno z największych wydarzeń tej zimy w Polsce.

Undercity

Undercity Festival – line-up edycji 2019

W pierwszym ogłoszeniu znalazły się takie tuzy muzyki elektronicznej jak Apollonia, Etapp Kyle, Kittin, Rebekah i Steffi.

Czas na kolejne ogłoszenie. Tym razem do line-upu trafili: Enrico Sangiuliano, I Hate Models, John Digweed, Karotte i Oscar Mulero

Bilety na to niezwykłe wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl
179 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.