Undercity Festival 2019 – drugie ogłoszenie line-upu

Eventpromo

Undercity Festival, organizowany przez klub Smolna i agencję Follow The Step, powraca do Warszawy. Znamy już kolejnych artystów, którzy wystąpią w Hali Torwar.

Undercity Festival – Smolna i Follow The Step łączą siły

Multimedialny festiwal Undercity Festival powraca do warszawskiej Hali Torwar. Za organizacją Undercity stoją klub Smolna i agencja Follow The Step, którzy, łącząc swoje doświadczenia, postanowili stworzyć projekt festiwalowy, jakiego jeszcze w naszym kraju nie było.

Undercity Festival – sukces pierwszej edycji

Na pierwszej edycji wystąpili m.in. Dixon, Dubfire, Honey Dijon, Adam Beyer czy Recondite. Co nas czeka w 2019 roku na Undercity? Organizatorzy zdradzają, że rozszerzają imprezę o kolejną scenę – lodowisko Torwar COS, którą chcą przygotować z podobnym rozmachem, co Metropolis Stage. Wszystko to już 2 listopada – zapiszcie tę datę, bo będzie to jedno z największych wydarzeń tej zimy w Polsce.

Undercity

Undercity Festival – line-up edycji 2019

W pierwszym ogłoszeniu znalazły się takie tuzy muzyki elektronicznej jak Apollonia, Etapp Kyle, Kittin, Rebekah i Steffi.

Czas na kolejne ogłoszenie. Tym razem do line-upu trafili: Enrico Sangiuliano, I Hate Models, John Digweed, Karotte i Oscar Mulero

Bilety na to niezwykłe wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Polub muno.pl na Facebooku:

Biletomat.pl
179 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.