Sasha i John Digweed znów razem na scenie?

News

Jesienią tego roku na scenę powróci legendarny projekt Sasha & John Digweed. Czego możemy spodziewać się po ojcach progressive house?

Legenda głosi, że to dzięki Sashy i Johnowi Digweedowi poznaliśmy muzykę progressive house. Panowie po raz pierwszy spotkali się w 1992 roku, później wspólnie eksperymentowali z mieszanką house’owych beatów i trance’owych leadów. Klubowy świat oszalał na punkcie ich muzyki, a Sasha i Digweed przez kilka lat lądowali w czołówce prestiżowego jeszcze wtedy notowania DJ Mag Top 100 DJs. Z czasem drogi Sashy i Johna Digweeda rozeszły się, obaj zajęli się solowymi karierami, a ostatni wspólny występ zaliczyli w 2010 roku.
Plotki o powrocie duetu na scenę pojawiły się pod koniec marca, tuż po niespodziewanym występie b2b Sashy i Digweeda w Ministry Of Sound podczas Easter Bedrock Party. Kilka dni później artyści ogłosili, że jesienią będą wspólnie celebrować 20-lecie swojej kompilacji „Northern Exposure”.
Na razie to wszystko, co wiemy. Jeśli chcecie być na bieżąco z powrotem ojców progressive house na scenę, możecie zarejestrować się na sashaandjohndigweed.com.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →