Carl Cox, Sasha i John Digweed. Tych artystów usłyszymy latem w Polsce

News
Sunrise Festival 2020 ogłosił Carl Cox, Sasha i John Digweed

Tego nie spodziewał się nikt. Wczoraj Sunrise Festival ogłosił kolejne gwiazdy, które zagrają w tym roku w Kołobrzegu. Wśród nich czołowe postaci sceny house i techno.

Sunrise Festival 2020 – poznaliśmy kolejnych artystów w line-upie

Wczoraj internet zatrzymał się na kilka chwil. Do line-upu jednego z najpopularniejszych polskich festiwali dołączyły 3 postaci, których obecność przyprawiła o zawroty głowy fanów muzyki elektronicznej w Polsce.

Tak, to prawda, w Kołobrzegu usłyszymy Carla Coxa, Johna Digweeda i Sashe! Źródłem konfuzji wśród internautów jest przede wszystkim data festiwalu, który odbędzie się w tym samym czasie, co tegoroczna edycja festiwalu Audioriver.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Carl Cox to postać, której przedstawiać nie trzeba. Genialny selektor rezydujący na Ibizie, człowiek o niezwykle pozytywnym nastawieniu do świata  i wytrawny DJ. Podczas dekad spędzonych na scenie, wypracował jedyny w swoim rodzaju styl, który sprawia, że jest on jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów świata elektroniki. Ostatni raz w Polsce gościł 10 lat temu, więc okazja, by zobaczyć Carla Coxa nad Wisłą nie zdarza się często.

Obok Carla Coxa usłyszymy duet John Digweed i Sashe – housowych producentów, którzy od lat czarują publikę na całym świecie. Ich muzyka spotkała się z uznaniem krytyków, czego owocem była nominacja dla Sashy do nagrody Grammy. 

Sunrise Festival 2020 – informacje o tegorocznej edycji festiwalu

Tegoroczna edycja Sunrise Festival odbędzie się, tak jak rok temu, we wschodniej części Kołobrzegu – Podczelu i trwać będzie 3 dni – 24 – 26 lipca.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →