Dwie legendy zagrają pierwsze wspólne b2b. Gdzie będzie można tego posłuchać?

fot. materiały prasowe
News
Taneglia

Kochamy takie połączenia. Dwie absolutne legendy światowego clubbingu łączą siły we wspólnym, historycznym występie w formule b2b. Sasha i Danny Tenaglia – czy ich w ogóle trzeba przedstawiać? Dwóch dżentelmenów mających niebagatelny wspływ na rozwój muzyki tanecznej usłyszymy u swego boku już 9 grudnia w słonecznym Miami.

Sasha & Danny Tenaglia. Legendy światowego clubbingu

Właśnie ogłoszono dwie z pięciu dziennych imprez z serii The Epic Pool Party. Cykl odbędzie się w ramach Art Basel Festival w hotelu Sagamore w South Beach Miami. Kultowa marka Desert Hearts na 30 listopada skompletowała line-up w postaciach Mikeya Liona, Lee Reynoldsa, Marbsa i Porky’ego. Prawdziwa bomba szykuje się 4 grudnia. Tego dnia po raz pierwszy w historii wystąpią dwie legendy sceny – Sasha i Danny Tenaglia.

Czytaj także: Sasha powraca w wielkim stylu z nową kompilacją

4 grudnia zapisze się w historii clubbingu jako noc, kiedy po raz pierwszy za deckami pojawią się jedne z najbardziej wpływowych nazwisk dla muzyki tanecznej. Jak to możliwe, że Sasha i Danny Tenaglia, dwie absolutne legendy pojawiające się setki razy na wspólnych imprezach, premierowo skrzyżują konsoletę? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy. Na szczęście wszystko zmieni się za niecały miesiąc.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Epic Pool Party
The Epic Pool Party / fot. materiały prasowe

Sasha należy do tej grupy DJ-ów, których naprawdę nie trzeba szerzej przedstawiać. Sasha, John Digweed, Carl Cox, Fatboy Slim, Pete Tong, Paul Oakenfold – brytyjski clubbing rodził się dzięki tym postaciom. Kiedy większa część wymienionych dżentelmenów odcina kupony bądź mocno ograniczyła swoją aktywność, Sasha nadal udowadnia swoją wartość na scenie, nieustannie przesuwając nowe granice.

DANNY TENAGLIA at Music On Festival 2022

Danny Tenaglia natomiast to bohater nowojorskiej sceny klubowej. Amerykanin dał się poznać z wielogatunkowych, maratońskich setów w najsłynniejszych klubach na całym świecie. Obydwoje w znacznym stopniu przyczynili się do ukształtowania muzyki tanecznej w ciągu ostatnich 30 lat. Jesteśmy pewni, że czeka na nas set absolutnie unikatowy. Spodziewamy się, iż obie ikony sięgną głęboko do swoich kolekcji i zaserwują dźwiękową podróż jak nigdy wcześniej. Jeśli ktoś jakimś cudem znajdzie się wtedy w Miami, za 40 dolarów może dostać wlotkę pod tym adresem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →