Danny Tenaglia świętuje 60. urodziny

News
Danny Tenaglia zaprasza wszystkich na imprezę

Amerykański DJ uczci swoje nadchodzące urodziny w najlepszy sposób, jaki zna - epickim streamem na żywo.

Danny Tenaglia zaprasza wszystkich na imprezę

Carl Cox, David Guetta, Seth Troxler czy DJ Chus – to tylko niektóre postacie, które wystąpią na „dwudniowych urodzinach” Danny’ego Tenaglia’i. Z okazji swojej 60-stki uwielbiany na całym świecie DJ i producent zamierza nadać specjalny stream, który swoją skalą robi naprawdę spore wrażenie. Wydarzenie przygotowywane jest we współpracy z UNICEF-em oraz takimi partnerami, jak: Beatport, Gray Area i Jukebox. Impreza odbędzie się 6 i 7 marca. Cały dochód z tego darmowego streamu zostanie przekazany na rzecz UNICEF-u.

Moi drodzy przyjaciele z bliska i daleka, jestem niezmiernie podekscytowany mogąc ogłosić swoje „30+30=dTeN – DWUDNIOWE URODZINY”. Wszyscy DJ-e biorący udział w tym wydarzeniu wpłynęli na mnie na wiele sposobów i jestem zaszczycony, że mogę uważać każdego z nich za mojego drogiego przyjaciela. Zapraszam was do wspólnego świętowania, które będzie miało miejsce w mojej nowej miejscówce. Oprócz najlepszej pod słońcem muzyki, czekać na was będą też rozmowy, chaty, konkursy i wiele, wiele niespodzianek – dopowiada Danny Tenaglia

Danny Tenaglia zaprasza na imprezę

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Danny Tenaglia i goście

Pełny line up obejmuje takich wykonawców jak: Behrouz, Benny Soto, Blond: ish, Boris, Carl Cox, Chris Liebing, DJ Chus, DJ Vibe, Danny Tenaglia, David Guetta, Demi, Dubfire, Guy Gerber, Harry Romero, Hernan Cattaneo, Ilario Alicante, KinK, Lauren Lane, Markus Schulz, Mendo, Mike Nervous, Misstress Barbara, Nicole Moudaber, Pablo Ceballos, Paco Osuna, Sasha Carassi, Seth Troxler, Sharam, Steve Lawler i Victor Calderone.

Już teraz możecie zarejestrować się na wydarzenie, aby wygrać nagrody:  płyty z autografem, koszulki i 5 miejsc na liście gości Danny’ego.

Danny Tenaglia – Live From LIV Miami Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →