Undercity przejmuje wrocławską Halę Stulecia. Poznaliśmy pierwsze nazwiska

facebook.com/fjaak
News
Undercity

Undercity po raz drugi anonsuje wrocławską edycję i wygląda na to, że tym raz nic ich w tym nie zatrzyma. Po odwołaniu imprezy w 2020 roku z pandemicznych powodów organizatorzy raz jeszcze pukają do bram Hali Stulecia. Właśnie poznaliśmy pierwsze, tegoroczne nazwiska. Potęga brzmienia w monumentalnej przestrzeni zawita nad Odrę. Sprawdź szczegóły.

Wrocław wita Undercity

Największa halowa impreza z techniczną muzyką elektroniczną w naszym kraju premierowo zawita do Wrocławia. Do dwóch razy sztuka – po nieudanej wizytacji w 2020 roku Undercity nic nie stanie na przeszkodzie, aby w stolicy Dolnego Śląska wykręcić wiosenny, festiwalowy highlight. Po doświadczeniach ze stołeczną edycją w Torwarze spodziewamy się spektakularnego, audiowizualnego show z absolutną ekstraligą DJ-ską.

Rozszerzamy Undercity o kolejne miasto. Wrocławska Hala Stulecia dzięki nowoczesnej technice, efektom świetlnym i najwyższej klasy muzyce elektronicznej, na jedną noc stanie się miejscem, które pozwoli doświadczyć Wam czegoś niezapomnianego. Czegoś, co znacie z warszawskiej edycji.

Undercity
fot. materiały prasowe

Organizator wydarzenia Follow The Step nie rozmienia się na dobre. Warszawską ekipę kojarzymy z konkretnym rozmachem, dlatego nie może dziwić lokalizacja wrocławskiej edycji. Hala Stulecia to największy tego typu obiekt we Wrocławiu. Przestrzeń, logistyka i akustyka miejsca dają pełne pole do popisu, z czego z pewnością skorzystają pomysłodawcy Undercity. W ostatnim czasie murami legendarnej hali zatrząsnął Jeff Mills i Luke Slater, udowadniając, że i na takie brzmienie jest tam miejsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Undercity 2022 – Rozmiar ma znaczenie [relacja]

Pierwszy rzut artystów daje nam optykę jak klarować będzie się program artystyczny wrocławskiej edycji Undercity. Potężne techno, emocjonalne loty i muzyka elektroniczna na żywo – kupujemy taki zestaw. 22 kwietnia w Hali Stulecia wystąpi FJAAK, Kacpa, Kas:st, Rysy live, Sama’ Abdulhadi oraz Woo York. Więcej ogłoszeń już niebawem.

W 2020 niestety musieliśmy przenieść w czasie Undercity. Z uwagi na to, że zachowaliście wtedy swój bilet, teraz przysługuje Wam darmowe wejście na wydarzenie we Wrocławiu. Na początku przyszłego tygodnia mailowo otrzymacie instrukcję, by zgodnie z obietnicą odebrać swój bilet. Tyczy się to osób, które zatrzymały dwudniowy karnet w 2020 roku.

FJAAK DJ Set in The Lab LDN Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →