Undercity 2023 odsłania ostatnie karty w line-upie

fot. Undercity / Facebook
Eventpromo
undercity

Już miesiąc pozostał do jednej z największych i najważniejszych imprez wiosny. Znany i doceniony przez publiczność Undercity, rozszerza ekspansję o kolejne miasto. Po kilku edycjach na warszawskim Torwarze, nadszedł czas na wrocławską Halę Stulecia. Kilka tygodni przed wydarzeniem mamy już pełną jasność kto wystąpi.

Undercity 2023 – pełny program

Pierwotnie ekspansja imprezy poza Stolicę miała dojść do skutku 3 lata temu, lecz z wiadomych przyczyn do tego nie doszło – na szczęście te mroczne czasy są już za nami. Na początku roku ekipa Follow the Step, organizatorzy Undercity, ogłosili pierwsze detale nadchodzącej, kwietniowej imprezy we wrocławskiej Hali Stulecia.

Rozszerzamy Undercity o kolejne miasto. Wrocławska Hala Stulecia dzięki nowoczesnej technice, efektom świetlnym i najwyższej klasy muzyce elektronicznej, na jedną noc stanie się miejscem, które pozwoli doświadczyć Wam czegoś niezapomnianego. Czegoś, co znacie z warszawskiej edycji.

Aftermovie: Undercity Festival 2019 by FTStudio

Po ogłoszeniu występów znanych duetów FJAAK, Kas:st oraz liveactu Rysy, a także artystów Kacpy, Samy Abdulhadi i Woo York, na początku marca lineup imprezy powiększył się o kolejnych reprezentantów sceny techno, z klimatów znanych ze scen District oraz Tunnel. Zagrają: Nur Jaber, RAVEN, Rikhter ze swoim liveactem, a dziś do składu dołączyli również PAN JJ, Tham oraz O.B.I.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nur Jaber | Boiler Room x Voxnox: Warsaw

Undercity 2023 – bilety

Wejściówki na imprezę Undercity 2023, która odbędzie się już 22 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia można nabyć na stronie organizatora.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →