Wspólny kawałek Freda again.., Skrillexa i Four Teta już oficjalnie dostępny

fot. Warner Music Group
News

Po wielu miesiącach oczekiwania dziś oficjalnie został wydany wspólny kawałek Fred again.., Skrillexa i Four Teta, który stał się viralem po ostatnich, świetnych występach supergrupy.

Baby again..

Droga do dzisiejszego wydania była zawiła, choć od pewnego czasu wiadomo było, że premiera tego utworu jest nieunikniona. Podobno pierwsza wersja kawałka powstała podczas wspólnej zaimprowizowanej sesji studyjnej na terenach wiejskich Pangbourne. Następnie Fred zaczął testować utwór w swoich setach didżejskich, między innymi na londyńskim Corsica Studios w czerwcu 2022. Następnie kawałek ten pojawił się podczas jego przełomowego setu w londyńskim Boiler Roomie.

Fred again.. | Boiler Room: London

Podobnie było kilka miesięcy później w nowojorskiej Madison Square Garden.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Koniecznie przeczytaj: Fred again.. – człowiek, który oczarował klubowy świat

Ubiegłego lata jeden z użytkowników Discorda zapytał się artysty, czy planuje jakieś wspólne wydawnictwo ze Skrillexem. Fred odpowiedział, że „mają już nagranych kilka kawałków, ale najpierw muszą pokończyć solowe albumy i domknąć wszystkie zobowiązania”. Niedawno Skrillex wydał dwa nowe albumy: Don’t Get Too Close i Quest for Fire. Zarówno Fred again.., jak i Four Tet przyczynili się do powstania piosenek na tych albumach. Fred Again.. zamknął rok 2022 wydaniem swojego nowego albumu Actual Life 3 (1 January – 9 September 2022), podczas gdy Four Tet udostępnił remiksy piosenek Hagopa Tchapariana i Ellie Goulding. Po tak intensywnym okresie wydawniczym i wielu miesiącach gorączkowego szumu nastał dobry czas na oficjalną premierę wspólnego numeru. Jak prezentuje się Baby again..? Dość radiowo i popularnie.. ale tak miało przecież być.

Fred again.. · Skrillex · Four Tet – Baby again..

Zobacz także: Richie Hawtin testuje rewolucyjny system: gra utwór na żywo, a autor dostaje pieniądzePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →