Jamie Jones z nowym, kapitalnym kawałkiem na start wiosny

fot. Helix Records / YouTube
News

Po sukcesie ostatniego singla My Paradise uznany brytyjski producent i didżej house, Jamie Jones, postanowił pójść za ciosem i wydał kolejny miły utwór, który sprawdzi się zarówno dobrze podczas codziennego odsłuchu, jak i na parkiecie. Posłuchajcie Lose My Mind!

Jamie Jones – lata 00. rządzą!

Założyciel i kurator ogólnoświatowej serii imprez Paradise, Jamie Jones ma ostatnio bardzo dobrą passę – jego twórczość jest uniwersalna, co przekłada się na gigantyczną liczbę słuchaczy oraz bookingi na najważniejszych i największych imprezach świata. Jego najnowszy kawałek, potwierdza i umacnia jego wysoką pozycję.

Do lata wciąż pozostało trochę czasu – na szczęście wraz z nadejściem wiosny jest już bliżej niż dalej, a w momencie gdy odpalicie sobie najnowszy kawałek Jonesa, to powinniście poczuć klimat ciepłych i słonecznych dni na własnej skórze. Lose My Mind to tak przyjemny utwór, że spodoba się zarówno starym wyjadaczom, co niewtajemniczonemu w klubowe brzmienia słuchaczowi – duża tu zasługa dobrze dobranych inspiracji (szczególnie housem z początku lat 00.), a także wokalu Connie Constance. Artysta sam nie kryje radości z najnowszej produkcji:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Naprawdę chciałem kontynuować klimat, który przyniosła moja piosenka „My Paradise” w zeszłym roku, ale tym razem chciałem mieć w pełni oryginalną ścieżkę wokalną. Ta piosenka jest inspirowana filtrowaną erą disco house z początku 2000 roku, z nowym, współczesnym dla klubowiczów tego pokolenia – mówi Jamie Jones

W tym roku Jamie Jones wystąpi m.in. na amerykańskiej Coachelli. Nie mamy wątpliwości, że w takiej formie jeszcze tego lata usłyszymy go u nas w kraju. Czekamy!

Jamie Jones – Lose My Mind (Extended Mix) [Visualizer]

Zobacz także: Viralowy występ Todda Edwardsa ma już 20 latPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →