Monachium ma nowy klub, a my nie możemy oderwać wzroku od jego wnętrza

Fot. Aleksandr Popov / Unsplash
News
Fot. Aleksandr Popov / Unsplash

Monachium powiększą klubową bazę o kolejną, fantastyczną miejscówkę. Otwarty od 3 marca klub Legal wypełni lukę wśród przestrzeni stworzonych dla lokalnych artystów. Sprawdź szczegóły.

Na clubbing do Monachium

Prawdopodobnie Monachium nie należy do najpopularniejszych, imprezowych kierunków w naszym kraju. Do Bawarii większość z nas jeździła na mecze Bayernu za czasów Roberta Lewandowskiego, powszechne są również zorganizowane wycieczki na „dożynki chmielne” znane jako Oktoberfest. Myśląc o tamtejszym clubbingu nie sposób pominąć kluczowe dla miasta kluby – Rote Sosne, Harry Klein czy BLITZ. Monachijska oferta klubowa właśnie powiększyła się o kolejną pozycję w postaci nowo otwartego miejsca Legal.

Monachium
via www.instagram.com/legal.dance/

Nowo otwarty Legal zajmuje piwnicę na obrzeżach Starego Miasta. Przestrzeń poznaliśmy wcześniej pod innymi nazwami jak Kiddo, Hades, Folks i Kimka. Legal to stosunkowo niewielki klub mogący pomieścić 350 osób, który dostał licencję na następne 18 miesięcy działalności. Właściciele to kreatorzy klubowej tkanki w Monachium, regularnie organizujący imprezy w w Discotheque Royal i Maison Almedina. Legal ma działać jako klub muzyczny w piątkowe i sobotnie wieczory, w środy i czwartki spełni rolę czysto barową.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: 5 nowych klubów w Europie, które warto odwiedzić

Polityka muzyczna ukierunkowana będzie na szeroko pojęty house i techno, z naciskiem na lokalne talenty niż międzynarodowe gwiady. W weekend otwarcia klubu wystąpili DJ-e z dwóch lokalnych ekip – Wannda i Kollektiv Fuchsbau. W najbliższym czasie wystąpi m.in. Emilio Tranquilo, Eric Kewitz i LoboLoves.

via facebook.com/blitzmusicclub

Planując wycieczkę do Monachium polecamy wam wizytę w tamtejszym klubie Blitz. Blitz to stosunkowo świeży klub, otwarty 5 lat temu w Forum der Technik w Deutsches Museum w Monachium. Z łączną pojemnością na 600 osób Blitz zasila jeden z największych systemów dźwiękowych, jakie kiedykolwiek zaprojektowała firma Void Acoustics. Zamiast kosztować Paulanera na Oktoberfest, powinniście poczuć energię płynącą z tamtejszej głównej sceny. W main roomie znajduje się pierwszy na świecie czteropunktowy, niestandardowy system nagłośnienia Incubus, z monitorami Air Vantage DJ i czterema niestandardowymi głośnikami wypełniającymi firmy Stasys, które dopełniają wrażenia dźwiękowe. Moc jest z nimi.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →