Jamie Jones remiksuje „Tainted Love”

News
Jamie Jones remiksuje "Tainted Love"

Degustator muzyki tanecznej - Jamie Jones - wziął na warsztat remix legendarnego utworu Tainted Love. Sprawdź, jak mu wyszło.

Jamie Jones remiksuje klasykę

Minęło już 40 lat od premiery jednego z najbardziej znanych utworów muzycznych na świecie, wyprodukowanego przez Soft Cell. Jamie Jones przekształcił synth-popowy klasyk na swój własny, autonomiczny sposób. My to kupujemy – wyszła techniczna, klubowa bomba z zaraźliwą linią basową, hipnotycznymi rytmami i wszechogarniającą euforią. Nie mamy wątpliwości, ten track na dłużej zagości w playlistach dj’ów na całym świecie.

Soft Cell – Tainted Love (Jamie Jones 4Z Remix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Warto przypomnieć sobie historię ponadczasowego hitu, jakim bez wątpienia jest Tainted Love. Utwór pierwotnie został wydany przez Northern Soul z wokalem od Glorii Jones. W latach 60. był to ruch muzyczno-taneczny, który pojawił się w północnej Anglii. Czerpał on garściami z brytyjskiej sceny modowej, opartej na szczególnym stylu czarnej amerykańskiej muzyki soul, z ciężkim rytmem i szybkim tempem. W 1964 roku Tainted Love w wersji Soft Cell podbił cały świat. Przebój przez wiele miesięcy nie schodził ze szczytu najpopularniejszych zestawień muzycznych w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Kanadzie czy Australii.

Soft Cell – Tainted Love


Szef wytwórni Hot Creations, założyciel i kurator serii międzynarodowych wydarzeń muzycznych o nazwie Paradise, a także członek ponadgatunkowej grupy Hot Natured. Ciężko wymienić każdą aktywność, za jaką stoi Jamie Jones – wszystkie one przyczyniły się jednak do jego międzynarodowej kariery. Jones jest dzisiaj jednym z najbardziej uwielbianych artystów elektronicznych na świecie ostatniej dekady. Pionier własnego, autonomicznego brzmienia ciągle ewoluuje w swojej twórczości.

Soft Cell to angielski synth-popowy duet składający się z wokalisty Marca Almonda oraz instrumentalisty Davida Balla. Przebili się drzwiami do świadomości odbiorców w latach 80-tych. Ich największy bestseller Tainted Love osiągnął 1. miejsce w na listach przebojów w 17 krajach, a także spędził rekordowe 43 tygodnie na listach przebojów w USA. Ich twórczość to nie tylko wspomniany hit. Najbardziej znani są jednak z platynowego debiutu, który uzyskali dzięki wypuszczeniu Non-Stop Erotic Cabaret. Kolejny album zespołu – Happiness Not Included ujrzy światło dzienne wiosną przyszłego roku.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →