Jamie Jones remiksuje „Tainted Love”

News
Jamie Jones remiksuje "Tainted Love"

Degustator muzyki tanecznej - Jamie Jones - wziął na warsztat remix legendarnego utworu Tainted Love. Sprawdź, jak mu wyszło.

Jamie Jones remiksuje klasykę

Minęło już 40 lat od premiery jednego z najbardziej znanych utworów muzycznych na świecie, wyprodukowanego przez Soft Cell. Jamie Jones przekształcił synth-popowy klasyk na swój własny, autonomiczny sposób. My to kupujemy – wyszła techniczna, klubowa bomba z zaraźliwą linią basową, hipnotycznymi rytmami i wszechogarniającą euforią. Nie mamy wątpliwości, ten track na dłużej zagości w playlistach dj’ów na całym świecie.

Soft Cell – Tainted Love (Jamie Jones 4Z Remix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Warto przypomnieć sobie historię ponadczasowego hitu, jakim bez wątpienia jest Tainted Love. Utwór pierwotnie został wydany przez Northern Soul z wokalem od Glorii Jones. W latach 60. był to ruch muzyczno-taneczny, który pojawił się w północnej Anglii. Czerpał on garściami z brytyjskiej sceny modowej, opartej na szczególnym stylu czarnej amerykańskiej muzyki soul, z ciężkim rytmem i szybkim tempem. W 1964 roku Tainted Love w wersji Soft Cell podbił cały świat. Przebój przez wiele miesięcy nie schodził ze szczytu najpopularniejszych zestawień muzycznych w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Kanadzie czy Australii.

Soft Cell – Tainted Love


Szef wytwórni Hot Creations, założyciel i kurator serii międzynarodowych wydarzeń muzycznych o nazwie Paradise, a także członek ponadgatunkowej grupy Hot Natured. Ciężko wymienić każdą aktywność, za jaką stoi Jamie Jones – wszystkie one przyczyniły się jednak do jego międzynarodowej kariery. Jones jest dzisiaj jednym z najbardziej uwielbianych artystów elektronicznych na świecie ostatniej dekady. Pionier własnego, autonomicznego brzmienia ciągle ewoluuje w swojej twórczości.

Soft Cell to angielski synth-popowy duet składający się z wokalisty Marca Almonda oraz instrumentalisty Davida Balla. Przebili się drzwiami do świadomości odbiorców w latach 80-tych. Ich największy bestseller Tainted Love osiągnął 1. miejsce w na listach przebojów w 17 krajach, a także spędził rekordowe 43 tygodnie na listach przebojów w USA. Ich twórczość to nie tylko wspomniany hit. Najbardziej znani są jednak z platynowego debiutu, który uzyskali dzięki wypuszczeniu Non-Stop Erotic Cabaret. Kolejny album zespołu – Happiness Not Included ujrzy światło dzienne wiosną przyszłego roku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →