Rinse FM ogłasza nowych rezydentów. Skład pełen znakomitości

fot. Carolina Faruolo
News
Jamie Jones

Takiego jednorazowego zaanonsowania rezydentów w jednej stacji radiowej jeszcze nie widzieliśmy. Popularna londyńska stacja radiowa Rinse FM powiadomiła właśnie o powiększeniu rodziny o blisko 60 artystów z całego świata. Wśród zaproszonych m.in. Jamie Jones i Ross From Friends. Sprawdź szczegóły.

Rinse FM – topowe radio z elektroniką

Rinse FM to jedna z najważniejszych platform radiowych na świecie z przekrojową muzyką elektroniczną. Stacja od 20 lat dominuje na londyńskich falach, będąc centrum kwitnącej, miejskiej społeczności europejskiej stolicy muzyki elektronicznej. Co ciekawe, Rinse FM został założony w 1994 roku i na początku swojego istnienia działał jako stacja piracka, aż do uzyskania licencji w czerwcu 2010 roku.

Rinse FM
Rinse FM

O Rinse FM mówiono jako o największej pirackiej stacji radiowej na świecie. Co dzisiaj usłyszmy odpalając Rinse FM? Najlepsze na świecie dub, jungle, dubstep, funky, garage, house i pozostałe uwielbiane gatunki w Wielkiej Brytanii. Wielu DJ-ów właśnie tutaj stawiało swoje pierwsze kroki. Ze stacją identyfikowane są takie postaci jak Kode9, Ben UFO, Dizzee Rascal, Skream, Benga, Pangaea czy Hessle Audio.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rinse FM – czołówka rezydencka

Rinse FM właśnie odnowił swój program radiowy. Wszystko dzięki nowym podcastom i zgromadzeniu ponad 60 artystów, którzy dołączyli do rezydenckiego grona słynnej rozgłośni. Wśród DJ-ów i producentów, którzy będą prowadzić comiesięczne programy w stacji, są Yung Singh, Two Shell, Angel D’lite, NIKS, 96 Back, Ross From Friends, Al Wootton, DJ Plead, DJ Randall, Machinedrum, Metrist, DJ Hype, Giulia Tess, Vigro Deep i Jamie Jones. Do stacji dołączy również wytwórnie płytowe jak TEMƎT, Bambe czy K-LONE. Pojawi się i FABRICLIVE, w którym wystąpią znamienici goście, których spotkamy na regularnych, piątkowych imprezach w londyńskim klubie.

Ross From Friends / fot. Luke O’Brien

Oprócz ogłoszonych rezydentów Rinse FM swój nowy, piątkowy program The Dance Show będzie miała DJ Emerald, doskonała DJ-ka, od dawna związana ze stacją.

Jestem gotowa, podekscytowana i szczęśliwa, że ​​mogę rozpocząć nowy rozdział w radiu. Ten program wydaje się być połączeniem wszystkich moich pasji, doświadczeń i wiedzy zdobytej w ciągu ostatniej dekady mojego życia zawodowego. Oczekujcie głębokiego zanurzenia się w moich ulubionych miastach kultury klubowej, eksploracji z archiwów moich ulubionych starych i nowych wytwórni płytowych. Szeregu ekscytujących gości składających się z DJ-ów, producentów i szefów labeli, którzy obecnie napędzają scenę z muzyka elektroniczną.

– DJ Emerald o swoim nowym show

Rinse FM – lista rezydentówPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →