Tranceformations powraca z przytupem do Hali Stulecia

fot. Markus Shultz / Facebook
Eventpromo
markus shultz

Odliczamy już dni do powrotu jedynego w swoim rodzaju wydarzenia dla każdego fana muzyki trance i nie tylko! Tranceformations, czyli największa polska trance'owa marka twórców Euforia Festival oraz współautorów Transmission Poland, powraca po pandemicznej smucie do wrocławskiej Hali Stulecia - organizatorzy zapowiadają jeszcze mocniejsze doznania. A wszystko to już na początku lutego!

Tranceformations 2023 – wielki powrót

Impreza Tranceformations powraca do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło. W sobotę, 4 lutego, we wrocławskiej Hali Stulecia czeka na Was absolutnie wyjątkowe wydarzenie. Tranceformations to trance’owe, monumentalne, audiowizualne show, potężne nagłośnienie oraz rekordowa liczba laserów – wszystko to na jednej imprezie. To trzeba przeżyć!

Tranceformations 2019 by Euforia Festivals

Podobnie jak w ostatnich edycjach, czeka na Was nowa formuła wydarzenia na dwóch scenach – monumentalna scena trance, a w podziemiach techno. Organizatorzy ogłosili już pełny line-up sceny trance. Wystąpią: Markus Schulz, WHITENO1SE, Xijaro & Pitch, Daxson, Jordan Suckley, Shugz, Ontune, Alex oraz A.D.D.A.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Markus Schulz – Transmission Prague 2021 | Rabbit Hole Set

Z kolei na scenie techno, która będzie mieścić się w magazynie znajdującym się dokładnie pod parkietem Hali Stulecia, line-up jest na bieżąco aktualizowany, ale już wiemy, że wystąpi mocny skład, wypełniony bardzo znanymi, polskimi nazwiskami, a zagrają m.in. Siasia, Carla Roca, Diana D’Rouze, DUSS.

CARLA ROCA for Rave Fanatics – Post evangelic church/PL

Zobacz także: Selekcja. Carla Roca dla Muno.pl: „Nie przepadam za graniem szlagierów”

Tranceformations 2023 – bilety

Wejściówki na Tranceformations 2023 są do nabycia na stronie Biletomat.pl w wersji Standard w cenie 229 zł. Karnety VIP zostały wyprzedane ale… organizatorzy zapowiadają w najbliższych dniach konkurs, gdzie zapewne będzie można je wygrać 😉Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →