Undercity z kolejnym przystankiem. Wielki debiut we Wrocławiu

fot. materiały prasowe
News
Undercity

Już 22 kwietnia 2023 r. we Wrocławiu odbędzie się pierwsza w tym mieście edycja festiwalu Undercity. W imponującej przestrzeni Hali Stulecia przez kilkanaście godzin będzie można posłuchać topowych nazwisk sceny techno.

Inauguracja Undercity we Wrocławiu

Odbywające się od 2018 r. w Warszawie Undercity to halowy festiwal poświęcony współczesnej elektronice. Impreza kładzie największy nacisk na najpopularniejsze podgatunki muzyki techno. Bogaty line-up, imponujące oświetlenie i klimatyczna scenografia sprawiły, że impreza na stałe wpisała się do festiwalowego kalendarza i stała się pozycją obowiązkową dla osób uważnie śledzących muzykę klubową.

fot. materiały prasowe

Już 22 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu będzie miała miejsce pierwsza odsłona festiwalu na Dolnym Śląsku. Na Main Stage, pieczałowicie przygotowywanym od kilku dni usłyszymy takich artystów jak Kacpa, Fjaak, Kas:st, Nur Jaber, Rysy live, Sama’ Abdulhadi oraz Kobosil. Ten ostatni zastąpił w składzie pierwotnie zaplanowany występ duetu Woo York. Druga wrocławska scena, to mocniejsze brzmienia, które znamy z warszawskiego Tunnelu bądź District. Zagrają tam: Pan JJ, Raven, Nur Jaber, Rikhter LIVE, OBI oraz Tham.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Undercity 2022 – Rozmiar ma znaczenie [relacja]

Organizator wydarzenia Follow The Step nie rozmienia się na dobre. Warszawską ekipę kojarzymy z konkretnym rozmachem, dlatego nie może dziwić lokalizacja wrocławskiej edycji. Hala Stulecia to największy tego typu obiekt we Wrocławiu. Przestrzeń, logistyka i akustyka miejsca dają pełne pole do popisu, z czego z pewnością skorzystają pomysłodawcy Undercity.

Rozszerzamy Undercity o kolejne miasto. Wrocławska Hala Stulecia dzięki nowoczesnej technice, efektom świetlnym i najwyższej klasy muzyce elektronicznej, na jedną noc stanie się miejscem, które pozwoli doświadczyć Wam czegoś niezapomnianego.

After w Ciele

Domeną Undercity jest kontynuacja imprezy w klubowych przestrzeniach. Oficjalny after party odbędzie się we wrocławskim Ciele. Start punkt 6 rano – dla osób, które przyjadą prosto z Hali Stulecia przewidziano bilety w promocyjnej cenie 30zł. Za afterowy vibe zadba wrocławsko-warszawki team: Ada Stawiarz, Felis Silvestris, Syrius, Truant i vitcat.

Force Reaction (Kaiser & Kwartz) @ Undercity 2022, Warsaw PolandPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →