Poznaj nową agencje muzyczną – Follow The Step

News

Na rynku zadebiutowała właśnie nowa agencja eventowa i public relations, skupiająca się na działaniach ściśle związanych z przemysłem muzycznym. Poznaj Follow The Step.

Trzon agencji Follow The Step to trzy osoby, które wspólnie tworzyć będą nową siłę polskiej branży muzycznej. Każdy z członków zespołu przez ostatnie lata nabierał doświadczenia niezbędnego do tworzenia w pełni holistycznych projektów. Maciej Korczak – pomysłodawca i założyciel agencji, Ida Wrona, odpowiedzialna za współpracę międzynarodową oraz Maciej Głębocki – koordynator działań public relations i rzecznik prasowy firmy.

Agencja Follow The Step zajmować się będzie kompleksową produkcją wydarzeń muzycznych, począwszy od realizacji bookingu, zorganizowania zaplecza technicznego i gastronomicznego, kończąc na działaniach promocyjnych, mających na celu doprowadzenie do wizerunkowego oraz frekwencyjnego sukcesu. Działania promocyjne prowadzone będą na skalę światową, włączając w to telewizję, radio, internet oraz prasę.
Dział managementowo – bookingowy oferuje polskim artystom pełen wachlarz usług związanych z szeroko pojętą opieką działalności muzycznej – prowadzenie księgowości, administracji, działu prawnego, zarządzanie kalendarzem, planowanie tras koncertowych, współpraca z promotorami oraz wytwórniami.
W ciągu najbliższych kilku miesięcy Agencja Follow The Step planuje realizację wielu ciekawych projektów, o których już wkrótce będzie można przeczytać na www.followthestep.com.
Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również