FJAAK pożegna 50 Weapons w Projekt LAB – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Już pod koniec listopada w poznańskim labie wystąpi berlińskie trio FJAAK. Artyści przedstawią swój dj set, w którym z pewnością nie zabraknie szlagierów z zamykającej się wytwórni 50 Weapons.

FJAAK to trójka przyjaciół z Berlina, których połączyła fascynacja muzyką elektroniczną i życiem nocnym stolicy Niemiec. Po pierwszych eksperymentach z perkusją, gitarą i mikrofonami, trio wypracowało swój własny styl, łączący surowość odlschoolowego techno i melodyjny houseowy vibe.

Talent berlińczyków został zauważony m.in. przez Modeselektor, którzy szybko związali FJAAK ze swoją wytwórnią 50 Weapons, która niestety kończy swoją działalność z końcem tego roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jedną ze swoistych opcji na pożegnanie się z słynnym labelem będzie uczestnictwo w imprezie organizowanej przez agencję Urbanum, 27 listopada w poznańskim klubie Projekt LAB. FJAAK zagrają wyjątkowy dj set, w którym z pewnością nie zabraknie perełek z 50 Weapons. Na scenie będą wspomagać ich przedstawiciele Urabanum, Juerga oraz VVEEAA.

Bilety na to wydarzenie są już dostępne w naszej bileterii, Biletomat.pl.

27.11.2015 l FJAAK DJ set (50 Weapons) l Projekt LAB l POZNAŃ

ZAMÓW BILETY

FJAAK wystąpią także w Polsce na początku przyszłego roku, podczas Noiz Festivalu w Gdańsku. Trio wystąpi obok takich artystów jak Modeselektor, Shed i Benjamin Damage.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →