Set FJAAK rozniósł londyński The LAB

fot. KEYI Studio
News
FJAAK

Tych gości nigdy za wiele. Berliński duet FJAAK dał się poznać z piekielnie energetycznych live-actów, zdobywając rzeszę fanów mocnego uderzenia na całym świecie. Panowie niedawno pojawili się w klubowej przestrzeni londyńskiego Mixmaga - The Lab - pokazując raz jeszcze, na co ich stać.

FJAAK. Analogowe maszyny

Aaron i Felix, tworzący jeden z najpopularniejszych duetów współczesnej sceny techno, to przyjaciele od czasów szkolnych, wspólnie dorastający w Spandau w zachodnim Berlinie. Zanim odkryli muzykę taneczną i ideologię rave’u, popularni wyznawcy konopi indyjskich ukierunkowani byli w stronę hip-hopu. Okres nastoletni spędzali na podwórku, przekopując w międzyczasie dyskografie nowo odkrytych raperów.

FJAAK
fot. KEYI Studio

FJAAK, poza tym, że znani są z tego, że lubią dać popalić, obecnie należy ich definiować jako analogowych świrów, cieszących się dogłębną znajomością dziedziny, w której zostali specjalistami. A chodzi oczywiście o syntezatory i automaty perkusyjne, czyli zabawki, których funkcjonalność opanowali do perfekcji. Grupa początkowo składała się z czterech osób, potem była ich trójka, a finalnie zostali Aaron i Felix. Łatka techno boysbandu została z nimi jednak do dzisiaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Ranking najzdrowszych sposobów konsumpcji marihuany

Panowie wydają muzykę od przeszło 10 lat, mając na swoim koncie dwa albumu – wydany w 2017 FJAAK dla Monkeytown oraz nagrany rok później Havel dla ich własnej oficyny o tej samej nazwie. Przez lata dali się poznać z bezpretensjonalnego analogowego techno, masywnych dropów, grzmiących breakbetów i odważnych linii syntezatorów. Słyną z potężnych nagrań, momentami zahaczających o tandetę, jednak to występy na żywo dało im przepustkę do ekstraligi techno. Zagrali w najważniejszych ośrodkach gatunku na świecie – Berghain, Bassiani, Fuse czy Awakenings, Melt! i Mayday.

FJAAK x Londyn x Mixmag

The Lab w Londynie każdego tygodnia prezentuje wydarzenia na żywo organizowane przez Mixmaga i Coors, zasilane marką Pioneer PRO AUDIO. W trakcie cyklu występują tu najlepsi DJ-e, grając bezpośrednio ze słynnego office party. Podczas pierwszej edycji w nowej przestrzeni biurowej Mixmaga FJAAK witają się z nami w formie potężnego techno seta. Sprawdźcie koniecznie!

FJAAK DJ Set in The Lab LDN

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →