Katowicki INQbator kończy swoją działalność

News Galeria
INQbator

Po 20 latach obecności na klubowej mapie Polski, swoją działalność kończy klub INQbator. To chyba najsmutniejsza wiadomość końcówki tego roku.

INQbator – kawał historii clubbingu

Otwarty w 2000 roku w Katowicach INQbator przez lata działalności zyskał renomę miejsca kultowego dla polskiego clubbingu. Na przestrzeni ponad dwóch dekad klub przyzwyczaił swoich bywalców do najwyższej próby imprez. Był miejscem, gdzie uświadczyć można było całego spektrum muzyki elektronicznej. Od dub’u, przez drum and bass, aż po przekraczające 140 bmp hardcorowe wygrzewki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W jego murach gościła czołówka polskiej sceny klubowej. Grali tam m. in. Carla Roca, Kuba Sojka, Siasia, Piotr Bejnar, Dtekk, Hatti Vatti, Błażej Malinowski, Phil Jensky, Zambon, Patki, Jacek Sienkiewicz, T A K A czy Michał Gutkowski.

INQbator to nie tylko polscy artyści. Przy Dworcowej 2 usłyszeć można było całą plejadę zagranicznych wykonawców. Wśród nich takie postaci jak Luca BacchettiMefjus, Frank Kvitta, Daniel Boon, Candy Cox czy ogrywany tego lata przez Svena Vatha Neil Landststrumm.

INQbator w plebiscycie Munoludy

Katowicki lokal to miejsce wyjątkowo bliskie naszemu sercu. W przeciągu ostatnich 8 lat INQbator co roku plasował się w czołówce zestawienia najlepszych klubów roku, prowadzonego w ramach plebiscytu Munoludy.

W kultowej miejscówce odbywały się takie osławione cykle jak Drum’a’turgia czy Siasia & Friends.

inqbator

INQbator gra do końca lutego 2020

Przyczyna zakończenia działalności klubu jest wszem i wobec znana. Niestety, właściciel lokalu przy ul. Dworcowej 2 postanowił wymówić umowę najmu z zachowaniem 3 miesięcznego terminu wypowiedzenia. Upływa on równo w sobotę 29 lutego przyszłego roku. Z niecierpliwością oczekujemy ogłoszenia line-upu styczniowych i lutowych imprez.

Los INQbatora pozostaje w Waszych rękach

Nie oszukujmy się – sytuacja nie wygląda wesoło dla katowickiego klubu. Możliwe jednak, że sprawa nie jest przegrana. Wszystko za sprawą internetowej petycji, do podpisania której serdecznie zachęcamy. Pokażmy, że klubowa społeczność umie zjednoczyć się w obliczu widma końca działalności INQbatora.

Podpis pod apelem do właścicieli lokalu można złożyć tutaj.

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →