Carla Roca

Carla Roca
Techno
Kraj:
Polska

Carla Roca – DJ Biografia

Carla Roca to artystka w wielu dziedzinach, pianistka, kompozytorka, a najbardziej znana publiczności jako DJ-ka. Już w wieku pięciu lat zaczęła swoją edukację w Szkole Muzycznej. Przez kilkanaście lat grała na fortepianie i była związana głównie z muzyką klasyczną.

Nie przypuszczała, że kiedyś zastąpi ten instrument gramofonami, a spokojne sale koncertowe zamieni na tętniące życiem kluby pełne bawiących się ludzi! Ale tak musiało się stać, gdyż od najmłodszych lat fascynowała ją również muzyka elektroniczna. Wsłuchiwała się w dźwięki Kraftwerku i Depeche Mode, co niewątpliwie uformowało ją artystycznie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Carla Roca

Karierę Dj-ki zaczęła w 2001 roku i był to jak dotąd najlepszy debiut w historii polskiego clubbingu. Już po kilku miesiącach Carla Roca stała się najpopularniejszą i najczęściej występującą dj-ką w Polsce. W kolejnym roku, otrzymała propozycję występu na Mayday Polska, a podsumowaniem pasma sukcesów był wynik plebiscytu klubowego magazynu „Life” na „Najpopularniejszego Polskiego Dj-a 2002 roku”, w którym zajęła miejsce II.

W kolejnych plebiscytach Carla Roca już tylko potwierdzała swoją topową pozycję na scenie klubowej w kraju, zyskując miano legendy polskiej sceny techno.

Carla Roca – Black Point Night w Poznaniu

Już na samym początku swojej przygody z clubbingiem, Carla Roca założyła kolektyw Black Point, który prężnie działał przez ponad dekadę. Po kilku latach przerwy ekipa znów zaczęła działać, reaktywując imprezy we wrześniu 2019 roku. Wydarzenia BLACK POINT NIGHT ściągały za każdym razem setki fanów techno z całej Polski, niezależnie od miasta w którym się odbywały. Oprócz czołowych polskich reprezentantów sceny techno, Black Point gościł również gwiazdy międzynarodowego formatu. Byli to: Chris Liebing, Gayle San, Redhead, Tom Hades, Dj Preach, Chris Liberator, Dave the Drummer i Brian Sanghaji.

Black Point Night Logo

ZOBACZ TAKŻE: Carla Roca – Krótka Historia Techno Video

Od niemal dwudziestu lat Carla Roca dostarcza swoim fanom najlepsze pozytywne emocje, grając niezmiennie na najwyższym poziomie. Jest ceniona za doskonałą selekcję płyt, ponadprzeciętne zdolności techniczne, muzykalność, charyzmę sceniczną i doskonałe wyczucie publiczności. Dzięki tym umiejętnościom jej sety za każdym razem są dynamiczne i pełne energii, przy których nie sposób ustać w miejscu.

Carla Roca – Festiwale Mayday, Creamfields, Instytut

Carla Roca grała wielokrotnie na niemal wszystkich prestiżowych eventach muzyki klubowej w Polsce: m.in. były to: MAYDAY, CREAMFIELDS, INSTYTUT ENERGETYKI, NATURE ONE, SUNRISE FESTIVAL, Soundtropolis, Tunnel Electrocity, Parada Wolności, Bass Planet, Scream, Water Festiwal, Electro Sound Festiwal, Hypnotica, Euforia, Rittmatica i wiele, wiele innych..

Grała w większości klubów w Polsce. Ma na swoim koncie także rezydentury w kultowych klubach: Kanty (Jaworzno), Eskulap (Poznań), Lokomotywa i Paragraf 51 (Warszawa), Hormon (Kielce).

Carla Roca

Carla Roca występuje nie tylko w Polsce. Jej talent jest również doceniany za granicą. Grała w klubach jak i na międzynarodowych festiwalach w Wielkiej Brytanii (m.in. Fabric), Niemczech (m.in. Tresor, Love Parade/Berlin), Irlandii, Czechach, Holandii a także we Francji i Włoszech. Swoje sety zaprezentowała podczas licznych imprez w Belgii, m.in. „5 years Session” i „Redhead’s Birthday Party”.

Nie sposób zliczyć artystów z którymi Carla Roca dzieliła scenę. Byli to m.in.: Carl Cox, Chris Liebing, Adam Beyer, Surgeon, Richie Hawtin, Mauro Picotto, Sven Vath, Luke Slater, Rebekah, Nastia, dj Hell, Miss Kittin, Umek, Marco Carola, Ricardo Villalobos, Jeff Mills, Fergie, Paul van Dyk, dj Preach, Misjah, Marco Bailey, Pedro Delgardo, Pet Duo, Westbam, Marusha, Lucca, Tom Hades, Gaetano Parisio, Takkyu Ishino, Dr Motte, Corvin Dalek, Redhead, Cari Lekebush, Joel Mull, Felipe, Marco Lenzi, Lars Klain, Massimo, Eric Sneo oraz wielu, wielu! innych… ?

Strony:

www.facebook.com/djcarlaroca
www.soundcloud.com/carla-roca
www.instagram.com/carlarocaofficial

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →