Krótka Historia Techno: Carla Roca

News

Do sieci trafiła kolejna opowieść z powstającego filmu: „Technologia Kultury - Krótka Historia Techno”. Opowiada Carla Roca.

„Technologia Kultury – Krótka Historia Techno” to film dokumentalny, pokazujący polską scenę muzyki elektronicznej ostatnich 25 lat.

Oprócz obecnych i archiwalnych nagrań z imprez, w dokumencie zobaczymy rodzimych reprezentantów gatunku. „Technologia Kultury” udostępnia krótkie wypowiedzi artystów na swoim fanpage’u.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Do tej pory wypowiedzieli się m.in. Siasia, El’mirka, Angelo Mike, Dtekk, T A K A czy Diana d’Rouze.

Do sieci trafiła kolejna historia – tym razem: Carla Roca!

Carla swoją karierę jako dj zaczęła w 2001 roku. Wtedy właśnie wraz z B’Kidzem i dj Czado utworzyła agencję o nazwie Black Point. Wtedy również pojawił się pomysł zorganizowania cyklu imprez Black Point Night z udziałem najlepszych polskich i zagranicznych dj’ów. Carla jest już kultową postacią polskiej sceny techno i trudno wyobrazić sobie jakikolwiek festiwal bez jej udziału. Grała na prawie wszystkich prestiżowych eventach muzyki klubowej w Polsce: m.in. Mayday, Creamfields, Nature One, Soundtropolis, Tunnel Electrocity czy Instytut Energetyki.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →