Jedna z najbardziej zasłużonych polskich DJ-ek, Carla Roca, wystąpi na ELEVATE

Fot. Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
Eventpromo
Carla Rosa - od Kraftwerku do DJ-ing

Carla Roca to prawdziwa legenda naszego rodzimego clubbingu. Ta wyjątkowa artystka, kompozytorka i DJ-ka zawita w lipcu do Krotoszyna na imprezę ELEVATE.

Elevate Techno Night coraz bliżej

Fani muzyki techno powinni skierować swój wzrok na centralną część Polski. To właśnie tam, a konkretniej w Krotoszynie, odbędzie się event ELEVATE – Techno Night, w czasie którego wystąpi Carla Roca. Artystka podzieli scenę z producentem i DJ-em z Wielkiej Brytanii posługującym się pseudonimem Lucas Rose. Supportem dla obu wykonawców będzie zaś pochodzący z Krotoszyna DJ Luca.

Tego dnia zabierzemy Was z zupełnie inny wymiar muzyki elektronicznej. Impreza, której nie możesz przegapić! Carla Roca zagrała niezliczoną ilość imprez, zwiedziła nasz kraj wzdłuż i wszerz, promując energetyczne, techniczne beaty

– czytamy w informacji prasowej.

Fot. Materiały prasowe

Carla Roca – od Kraftwerku do DJ-ingu

Charyzma, miłość do muzyki i miłość do ludzi jest dla Karoliny nieskończona. Za każdym razem możemy spodziewać się po niej świeżych i nietuzinkowych setów, i to właśnie za to pokochały ją tłumy. Przygodę z muzyką rozpoczęła jako pięciolatka. Przez długie lata związana była z muzyką poważną, grała na fortepianie, by… w końcu zamienić je na dwa gramofony! Ale tak musiało się stać, gdyż od najmłodszych lat fascynowała ją również muzyka elektroniczna. Wsłuchiwała się w dźwięki Kraftwerku i Depeche Mode, co niewątpliwie uformowało ją artystycznie. Karierę jako DJ-ka zaczęła w 2001 roku i bardzo szybko stała się najpopularniejszą i najczęściej występującą DJ-ką w Polsce. Zawdzięcza to z pewnością swoim umiejętnościom technicznym, muzykalnością i charyzmą sceniczną.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ELEVATE – TECHNO NIGHT – Bilety

Wejściówki na ten wyjątkowy event dostępne są na stronie Biletomatu. Nie czekajcie do ostatniej chwili, kupcie bilety już teraz i ze spokojem czekajcie na sobotnią noc.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →